נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

נועם ברכה מונה למנכ"ל הלמן-אלדובי קרנות השקעה

 

 נועם ברכה, (36) מונה למנכ"ל "הלמן-אלדובי קרנות השקעה" בבית ההשקעות הלמן-אלדובי. הלמן-אלדובי קרנות השקעה פועלת בתחום של  ייזום ניהול והפצה של מוצרי השקעה מתקדמים בתחום האלטרנטיבי מול לקוחות מוסדיים,  קיבוצים, לקוחות כשירים ו- Family Office. ברכה, מילא תפקידים שונים ב-8 השנים האחרונות בבית ההשקעות כאשר בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל מכירות פיננסים וקרנות השקעה. במסגרת  תפקיד זה הוביל ברכה את גיוס קרן ה-P2P שהקים הבית לפני כשנה, במסגרתו השלימה הקרן גיוס של למעלה מכ-300 מיליון שקל וכל זאת בשנת פעילותה הראשונה. לפני כן, שימש כסמנכ"ל מכירות של בית ההשקעות כולו, מנהל הדסק העסקי ומנהל מחלקת הפלטינום. ברכה בעל רישיון בניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך ובעל רישיון בשיווק פנסיוני מטעם משרד האוצר. בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון ובשיווק מהמכללה למנהל.
 
רמי דרור, מנכ"ל הלמן-אלדובי בית השקעות התייחס למינוי ואמר: "נועם הוא אחד מהמנהלים הבולטים והטובים שהצמיח בית ההשקעות. ניסיונו המוכח של נועם בשוק ההון, בעולמות קרנות ההשקעה ובפרט במסגרת פעילות קרן ה- P2P שהשיק הבית לפני כשנה, מהווה ערך רב לחברה. בית ההשקעות נמצא בימים אלה בתקופת צמיחה והתחדשות במגוון מגזרי הפעילות לרבות פעילות ההשקעות האלטרנטיביות שעד כה זוכה להצלחה רבה עם השלמת הגיוס המוצלח של קרן ה- P2P. אין לי ספק כי מקצועיותו וניסיונו של נועם, היכרותו את השוק והבנתו המעמיקה בתחום הניהול והמכירות, יתרמו לנו רבות ויחזקו את כלל מערך קרנות ההשקעה של הבית".
 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.