נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

סיכום יומי >> רגע לפני עונת הדוחות בוול סטריט, הקרנות מוול סטריט ממשיכות לעלות

 

 יום המסחר הראשון של השבוע נפתח במגמה מעורבת. מדד תל אביב 35 השיל 0.45%, מדד תל אביב 125 ירד 0.4% ומדד SME60 זינק 1.4%. ביום ו' האחרון המדדים סגרו בוול סטריט בירידות קלות, לאחר שסגרו בעליות ביום ה'.  

מניות שבלטו לשלילהביקומיונקיישנס נפלה 5.8%, נורסטאר ירדה 4.6%

מניות שבלטו לחיוב בתל אביב: אופקו הלת' טיפסה 4.7%, אודיוקודס עלתה 2.7% 

 

קרנות מצטיינות

המצטיינות היומיות

הראלי במניות הקנביס לא עוצר. הערב, קרנות הקנביס רושמות עליות חדות זה היום השלישי ברציפות. הקרן אי.בי.אי. מחקה Solactive North American Cannabis מנוטרל דולר ארה"ב עלתה היום 2.9%. הקרן אי.בי.אי. מחקה Solactive North American Cannabis רשמה עליות של 2.8%. סלע קנביס עם עלייה 2.7%. איילון קנביס עלתה 2.6%. מחוץ לקרנות הקנביס, הקרן קסם S&P Industrial KTF מנוטרלת מט"ח עלתה 1.44%. 

 

 

המצטיינות החודשיות

הקרן אי.בי.אי. מחקה Solactive North American Cannabis מנוטרל דולר ארה"ב טסה 22.1%. סלע קנביס ו-אי.בי.אי. מחקה Solactive North American Cannabis מנוטרלת דולר רשמה עליות של 19.7%. איילון קנביס טיפסה עד כה 18.5%. ברק אסטרטגיות – קרן ממונפת, עלתה 12.8%. אלומות גמישה ממשיכה להרשים עם עלייה של 11.1%. 

 

מבט לאחור: החזקות של 2018

מבין קרנות חו"ל, הקרן אקסלנס תיק השקעות גמיש סגרה את השנה בתשואה של 14.4% ונמצאת במקום הראשון. כתבה שתתפרסם בגיליון פאנדר הבא מראה כי קרן זו השקיעה בשורט נגד חברות כמו טסלה וסנאפ. השקעות שתרמו השנה להתחזקות הקרן. הקרן אי.בי.אי. מחקה S&P Health Care רשמה עלייה של 12.56% השנה ונמצאת במקום השני. הקרן מגדל מניות סייבר רשמה את התשואה השלישית בגבוהה כאשר עלתה 12.5%. במקום הרביעי והחמישי מבין קרנות חו"ל נמצאות הקרנות הכספיות הדולריות מגדל כספית דולרית והראל כספית דולרית עם תשואה של 9.5% ו-9.4% בהתאמה.

 

קרנות חלשות

חלשות יומית

הקרן מגדל M.Q.Model אג"ח קונצרני מדורג רושמת יום שני של ירידות חדות כאשר הערב היא נופלת 2.7%. גם הקרן MTF מחקה אינדקס אג"ח נדלן שקלי גלובלי‏ ממשיכה במגמה השלילית ונופלת הערב 2%. הקרן הראל אופטימום גרמניה Mid Cap – מגודרת מט"ח יורדת היום 1.6%. 

חלשות חודשית 

הקרן מגדל M.Q.Model אג"ח קונצרני מדורג  נפלה מתחילת החודש 6.5%. הקרן MTF מחקה אינדקס אג"ח נדלן שקלי גלובלי‏ ירדה 6.15%. 

הקרנות איילון אקסטרים דולר פי 3 ו-מודלים לונג דולר פי 3 נחלשו 5.4% מתחילת החודש.

 

 

מבט לאחור: החלשות של 2018

הקרן מגדל גרמניה כפליים מגודרת מט"ח קרן ממונפת איבדה מתחילת השנה 36.3%. הקרן תטא ניהול חוזים ואופציות רשמה ירידה של 31.7% מתחילת השנה. הקרן איילון אקסטרים S&P500 פי 3  רשמה תשואה שנתית של 29.55%. גם קרנות לא ממונפות רשמו ב-2018 תשואות שליליות גבוהות מ-20%. הקרן .א.ש SmartBeta מחקה גרמניה A.B Low Volatility מנוטרלת מט"ח רשמה תשואה שלילית של 27.6%. הקרן MTF מחקה STOXX Europe 600 Banks מנוטרלת מט"ח ירדה 27.5%. 

 

סיקור קטגוריות

 

המצטיינת היומית: קטגוריית ענפים אחרים בחול טיפסה 0.75%.

החלשה היומית: קטגוריית נדלן ירדה הערב 0.66%. תא 35 ירדה 0.6%. 

 

***

המצטיינת החודשית: קטגוריית ענפים אחרים בחול טיפסה 7.1%. 

החלשה החודשית: קטגוריית נקובת מטח ירדה 2.2%. 

 

 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.