נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

סיכום יומי >> הממונפת על ה-S&P 500 עם תשואה של כמעט 40% מתחילת השנה

 

 סגירה בירידות של שבוע המסחר בתל אביב. מדד תל אביב 35 ותל אביב 125 נחלשו כמעט 0.4%. מדד SME60 ירד 0.3%. מדדי המניות בוול סטריט נסחרו הערב ללא שינוי משמעותי, לאחר שה-S&P500 רשם שלושה ימים רצופים של עליות. מדד ת"א 35 עלה השבוע ב-0.6%, ומתחילת השנה הוסיף 6%. מדד ת"א 125 עלה השבוע ב-0.7%, ומתחילת השנה התחזק ב-6.4%. מדד ת"א SME60 עלה השבוע ב-1.7%, ומתחילת השנה התחזק ב-9.8%.

מתחילת השנה ענף קרנות הנאמנות טיפס 4.43%. 

 

 

מניות שבלטו לחיוב אנרג'יאן  קפצה 5.6%. טבע זינקה 4.6%

מניות שבלטו לשלילהרדהיל נפלה 5.6%. נורסטאר ירדה 5.24%. 

 

 

קרנות מצטיינות

 

המצטיינות היומיות 

 

 ברק אסטרטגיות רושמת יום שלישי של עליות חדות והערב היא עולה בשיעור של 2.55%. איילון אקסטרים 500 S&P פי 3 עלתה 2.3%. אי.בי.אי. מחקה תל בונד גלובל הוסיפה 1.76%. אי.בי.אי. מחקה Solactive North American Cannabis מנוטרל דולר ארה"ב הוסיפה 1.68%. 

 

מצטיינות חודשיות

חודש מרץ ממשיך לספק לנו עניין בנוגע לקרן המצטיינת. ברק אסטרטגיות עברה למקום הראשון הערב עם עלייה של 6.3%. מגדל הודו התחזקה 5.6% בחודש מרץ.  מגדל נאסד"ק כפליים - קרן ממונפת עלתה 4.1%. א.ש SmartBeta מחקה אירופה A.B מנוטרלת מט"ח הוסיפה 2.8%. אי.בי.אי. מחקה תל בונד גלובל עלתה 2.43%.

 

המצטיינות שנתיות

קרנות הקנביס עולות זה הערב השני ברציפות והם ממצבות עצמן הרחק במקום הראשון. סלע קנביס נמצאת במקום הראשון כשהיא רושמת עלייה שנתית של 54.75%. הקרן אי.בי.אי. מחקה Solactive North American Cannabis מנוטרל דולר ארה"ב  עלתה 52.41%. הקרן איילון קנביס במקום השלישי עם קפיצה של 49.49% מתחילת השנה. אי.בי.אי. מחקה Solactive North American Cannabis מציגה עלייה של 47.8% מתחילת השנה. הקרן הממונפת איילון אקסטרים 500 S&P פי 3 עלתה מתחילת השנה 39.1%.  ברק אסטרטגיות הוסיפה 26.4%. 

 

 

קרנות חלשות

 

חלשות יומית

צמד הקרנות הממונפות לבית איילון, איילון אקסטרים ת"א 35 פי 3 ואיילון אקסטרים ת"א 125 פי 3 ירדו 1.58% ו-1.37% בהתאמה. MTF מחקה Bluestar China Internet Software ירדה 1.26%. הראל מעו"ף בריבוע ירדה 1.1%. 

 

חלשות חודשיות

נפילת מטוס הבואינג ובתוך כך גם מניית החברה מקבעת את קרנות התעשייה האווירית כחלשות של חודש מרץ עד כה. תכלית S&P Aerospace & Defense TTF מנוטרלת מט"ח נפלה 4.45%. הקרנות אי.בי.אי. מחקה Nasdaq Global Smart Airlines  MTF ו-מחקה S&P Aerospace & Defense מנוטרלת מט"ח השילו 4.3%. קסם S&P Aerospace & Defense KTF מנוטרלת מט"ח ירדה 4.26%. MTF מחקה Indxx USA Regional Banking ירדה 3.8%.

 

 

חלשות שנתיות

למרות ההתקדמות היומית, הקרנות הדולריות הן החלשות ביותר השנה. איילון אקסטרים דולר פי 3 ו-מודלים לונג דולר פי 3 ירדו השנה 9.84% ו-9.5% מתחילת השנה בהתאמה. הקרן תטא ניהול חוזים ואופציות השילה מתחילת השנה 6.16%. מגדל דולר אגרסיבית נפלה 5.4%. הקרן הראל אג"ח יורו ירדה 3.49%.

 

 

סיקור קטגוריות

 

המצטיינת היומית:  קטגוריית ארה'ב מוגנת מט'ח הוסיפה 0.65%. 


החלשה היומית: קטגוריית אסיה ירדה 0.84%. 
 

 

***

המצטיינת החודשיתארה'ב נקובת מט'ח הוסיפה 1.09% 

החלשה החודשית:הקטגוריה אסיה ירדה 3.35%.

 

***

המצטיינת השנתית: קטגוריית ענפים אחרים בחול טיפסה 20.29%. 

החלשה השנתית: קטגוריית אג"ח חשופת יורו ירדה 3.06%.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.