מירב בן כנען הלר מצטרפת לדירקטוריון הבורסה

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

קרן מרדכי
13/12/2016


הוועדה למינוי דירקטורים חיצוניים בבורסה מינתה את רו"ח מירב בן כנען הלר לדירקטורית חיצונית בדירקטוריון הבורסה לניירות ערך. גב' הלר תחליף את גב' גתית גוברמן המסיימת את כהונתה בדירקטוריון.
 
להלר הכרות מעמיקה עם תחומי הפיננסים, המימון ושוק ההון, ובעלת ניסיון רב בפעילות חברות ציבוריות ומשטר תאגידי. הלר מסיימת בימים אלה את תפקידה כסמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי בקבוצת אלון ישראל. לפני כן כיהנה בתפקידיה כסמנכ"ל בחברת מידרוג וכסמנכ"ל בחברת אמפא. כמו כן, כיהנה בעבר, בתחום המימון התאגידי במשרד רואי חשבון ארנסט אנד יאנג וכמפקחת מס הכנסה במשרד האוצר. 

הלר הינה רואת חשבון ובעלת תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים מהמכללה למנהל. שימשה בעברה כמרצה ומתרגלת במכללה למנהל בקורסים שונים בחשבונאות ומיסוי.

הוועדה למינוי דירקטורים חיצוניים פועלת על פי חוק ניירות ערך. בראש הוועדה עומד השופט (בדימוס) אורי גורן וחברים בה יו"ר רשות ניירות ערך, יו"ר הבורסה לניירות ערך ודיקאן הפקולטה לניהול של אוניברסיטת 
תל-אביב.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.