הוכרז סכסוך עבודה בבזק

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

מיכאל לוי
13/12/2016

יו"ר ועד עובדי 'בזק': "לא נשאר אדישים לניסיון ועדת הכלכלה לפגוע בכולנו"

יו"ר ועד עובדי 'בזק' שלמה כפיר, הגיב  על סכסוך העבודה בחברת 'בזק' שהוכרז ע"י ההסתדרות: "מאבק עובדי 'בזק' הוא מאבקם של כלל העובדים המאוגדים בישראל"
 
יו"ר ועד עובדי 'בזק' שלמה כפיר: "מאבק עובדי חברת 'בזק' הוא מאבקם של כלל העובדים המאוגדים במדינת ישראל ואנו מודים להסתדרות ולעומד בראשה אבי ניסנקורן על שהכריזו על סכסוך העבודה. כידוע לכולם, בימים האחרונים מנסה ועדת הכלכלה להוביל למהלך אשר יפגע בצורה קשה בכולנו. אין בכוונתנו להישאר אדישים לניסיונות אלו ואנו מתכוונים לפעול ולהשתמש בכל הכלים העומדים ברשותנו במטרה לשנות את ההחלטה".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.