לירון אפשטיין מונה למנהל תחום ושותף בחברת הייעוץ Ergo

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
צילום עמרם סויסהצילום עמרם סויסה

קרן מרדכי
18/12/2016

רו"ח לירון אפשטיין (32), מונה למנהל ושותף בתחום שיפור ביצועים פיננסים בחברת Ergo Consulting Group.

אפשטיין, לשעבר מנהל בפירמת הייעוץ Deloitte, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות במסלול האקדמי המכללה למנהל בהצטיינות ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. 

 Ergo  הינה חברת ייעוץ מהמובילות בישראל, העוסקת בתחומי האסטרטגיה, ניהול, תפעול ושירות לארגונים כבר למעלה מ-30 שנה. במסגרת תפקידו יעמיק את תחומי פעילות החברה במתן שירותי ייעוץ, בעיקר בנושאים: ייעוץ אסטרטגי-כלכלי, יצירת חיסכון רוחבי בעלויות ושיפור האפקטיביות במחלקות כספים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.