עופר מרגלית מונה לסגן הממונה על התקציבים

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
עופר מרגלית קרדיט דוברות משרד האוצרעופר מרגלית קרדיט דוברות משרד האוצר

איתי שלוסברג
18/12/2016

עופר מרגלית מונה לסגן הממונה על התקציבים במשרד האוצר, לתחומי הביטחון, בטחון הפנים, משפטים ומשרדי הממשלה המנהליים. בשנה האחרונה שימש עופר מרגלית כרכז תחום הביטחון באגף התקציבים ובמסגרת זו הוביל את הליכי החקיקה ליישום המסגרת הרב שנתית לתקציב הביטחון.

מרגלית החל את עבודתו באגף התקציבים לפני כשש שנים וחצי והוביל את עבודת האגף בתחומי התקשורת והתיירות. כחלק מעבודתו לקח חלק מרכזי בהובלת שינויים מבניים ובהם תחרות בענף הטלפוניה, הסלולר, הדואר והשידורים. 

הממונה על התקציבים, אמיר לוי, אמר כי "אני משוכנע כי בתפקידו החדש יוביל עופר את צוות הביטחון באגף להישגים משמעותיים כשם שעשה בתפקידיו הקודמים. אני מאחל לעופר הצלחה בתפקידו".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.