רדהיל ביופארמה מודיעה על כוונתה לערוך במקביל הצעה לציבור והקצאה פרטית של American Depository Shares ו- Warrants

הקרנות שמחזיקות במניה

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

עידו אסייג
22/12/2016


חברת הביו-פרמצבטיקה הישראלית, רדהיל ביופארמה (נאסד"ק/ת"א: RDHL), המתמקדת בפיתוח ומסחור של תרופות אוראליות מסוג מולקולות קטנות, מוגנות פטנט, בשלבי פיתוח קליניים מתקדמים, לטיפול במחלות הקשורות לדרכי העיכול ובמחלות דלקתיות ובכלל זה סרטן, הודיעה היום כי בכוונתה להנפיק American Depository Shares (“ADS”), המייצגים, כל אחד, עשר מניות רגילות של החברה, ואופציות לרכישת ADS במסגרת הצעה ציבורית בארה"ב וכן במסגרת הקצאה פרטית של ניירות ערך רשומים. בנוסף, רדהיל מצפה להציע לחתמים אופציה בת 30 יום לרכישה של עד 15% נוספים מה- ADS המוצעים לציבור במסגרת ההנפקה לציבור. ההצעה לציבור וההקצאה הפרטית נתונות לתנאי השוק ואין בטחונות בנוגע לעצם השלמתן, למועד השלמתן, לגודלן ולתנאים הנוספים.

החברה מתכוונת להשתמש בתמורת ההנפקה לצרכי פיתוח קליני של תכניות החברה, לרכישות פוטנציאליות, לתמיכה בפעילות מסחור ולצרכים כלליים של החברה.

חתמי ההנפקה הם Roth Capital Partners, אשר משמשים כמנהלי ההנפקה. Echelon Wealth Partners משמש כמנהל ההנפקה בקנדה, בהקשר למכירות בקנדה. Roth Capital Partners משמש כ – Placement Agent עבור ההקצאה הפרטית. 


הודעה זו אינה מהווה הצעה למכור או שידול לקנות את ניירות הערך האמורים, ואין למכור ניירות ערך אלו בכל סמכות שיפוטית בה הצעה, שידול או מכירה של ניירות הערך כאמור, יהוו הפרה של החוק בטרם נרשמו או הוכשרו תחת חוק ניירות הערך של סמכות שיפוטית כאמור.  


אודות רדהיל

רדהיל ביופארמה (נאסד"ק/ת"א: RDHL) הינה חברת פרמצבטיקה הממוקמת בישראל ומתמקדת בפיתוח ומסחור תרופות אוראליות, מסוג מולקולות קטנות, מוגנות פטנט בשלבי פיתוח קליניים מתקדמים לטיפול ומחלות הקשורות לדרכי העיכול ובמחלות דלקתיות ובכלל זה סרטן. צנרת התרופות מוגנות הפטנט של החברה כוללת: (i) RHB-105 - קומבינציה במתן אוראלי לטיפול בזיהום של חיידק ה- Helicobacter pylori - עם תוצאות חיוביות מניסוי שלב III ראשון; (ii) RHB-104 - קומבינציה במתן אוראלי לטיפול במחלת הקרוהן - ניסוי שלב III ראשון מתנהל כעת, ולטיפול בטרשת נפוצה - ניסוי שלב IIa הושלם; (iii) BEKINDA® (RHB-102) - תרופה במתן כדור חד-יומי אוראלי של חומר הפעיל ondansetron למניעת בחילות והקאות עם ניסוי שלב III המתנהל כעת לטיפול בגסטרואנטריטיס חריפה וגסטריטיס, וניסוי שלב II המתנהל כעת לטיפול בתסמונת המעי הרגיז; (iv) RHB-106 - כדור אוראלי לריקון המעי כהכנה לפרוצדורות רפואיות אשר נמכרה בהסכם רישיון כלל-עולמי ל- Salix Pharmaceuticals Ltd. (v) (ABC294640) YELIVA® - תרופה חדשנית, מעכבת SK2 במתן אוראלי, הנמצאת בשלב II ומיועדת לטיפול בסרטן, מחלות דלקתיות ומחלות בדרכי העיכול; (vi) MESUPRON - תרופה חדשנית, מעכבת uPA במתן אוראלי, המיועדת לטיפול בגידולים סרטניים של דרכי העיכול וגידולים סרטנים מוצקים נוספים - שני ניסויי שלב II הושלמו; (vii) RIZAPORT® (RHB-103) - דפית מסיסה אוראלית המכילה rizatriptan לטיפול במיגרנה, אשר בגינה הוגשה בקשה לאישור שיווק בארה"ב הנמצאת בבחינה של ה- FDA ונתקבל אישור שיווק בגרמניה באוקטובר ;2015.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.