שינויים במבנה ההחזקות של בית ההשקעות מור >> השותפים מגדילים את האחזקה ל-100%

לאחר שדרור קראוס, אחד השותפים מכר את חלקו

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
יוסי לוי קרדיט חיים אפירטיוסי לוי קרדיט חיים אפירט

עידו אסייג
27/12/2016

משפחת מאירוב ומשפחת לוי מגדילים את החזקתם בבית ההשקעות מור ל-100%, זאת לאחר שדרור קראוס, אחד השותפים, מכר את חלקו (30%) לשותפיו. בעקבות השלמת העסקה, החלוקה תהיה כדלקמן: יוסף מאירוב (33.1%), בנימין מאירוב (7.7%), מיכאל מאירוב (12.7%), דותן מאירוב (12.7%), יוסי לוי (23.6%) ואלי לוי (10.2%).

העסקה נתונה לבחינה ואישור של הממונה על ההגבלים העסקיים והממונה על שוק ההון והביטוח במשרד האוצר.

דרור קראוס מסר: "ברצוני להודות למור השקעות שהיה לי לבית במשך עשר וחצי שנים על ההזדמנות לקחת חלק באחד מבתי ההשקעות המשמעותיים, הייחודיים והצומחים ביותר הפועלים כיום בשוק ההון. הנני סמוך ובטוח כי מור תמשיך במגמת הצמיחה, ההתפתחות ומקסום הערך למשקיעיה".

יוסי לוי, מנכ"ל מור בית השקעות, מסר: "אנו מודים לדרור על שנים של השקעה ומסירות ללא חת ומאחלים לו הצלחה רבה בכל אשר יפנה".

מור בית השקעות הינו בית השקעות פרטי, אשר נוסד במטרה להעניק למשקיעים בישראל הזדמנויות השקעה איכותיות ושירות אישי ומקצועי. בית ההשקעות מנהל כ- 14 מיליארד ש"ח בקרנות נאמנות, ניהול תיקים וקרן גידור. מור תמשיך להיות מנוהלת על ידי יוסי לוי, מנכ"ל החברה, ואלי לוי, מנכ"ל מור קרנות נאמנות.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.