יו"ר ועדת חקיקה לרפורמות שמאיות בלשכת שמאי המקרקעין יעמוד בראש מחלקת הנדל"ן של קבוצת שווי הוגן

דוד דדון, אשר מונה לראש מחלקת הנדל"ן של קבוצת שווי הוגן, העניק במסגרת ניסיונו המקצועי, שירותי שמאות, לשמאי הממשלתי הראשי, לרשויות, חברות, פרטים, עו"ד וכל העוסקים בתחום ענף הנדל"ן

 

 
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
25/12/2017

דוד דדון עו"ד ושמאי מקרקעין מוסמך בעל תואר שני במשפטים, מונה לראש מחלקת הנדל"ן של קבוצת שווי הוגן המתמחה ביעוץ כלכלי, ניהול סיכונים פיננסיים והערכות שווי מקצועיות ובלתי תלויות. במסגרת פעילותו הציבורית, מכהן דדון כיו"ר ועדת חקיקה לרפורמות שמאיות בלשכת שמאי המקרקעין בישראל ובעבר כיהן כיו"ר מחוז ירושלים והדרום בלשכת שמאי המקרקעין בישראל.

דדון הינו בעל ותק של כעשרים שנה בתחום השמאות בישראל ועבר מגוון רחב של השתלמויות מקצועיות בתחומי העסקאות ותיווך מקרקעין, ניהול השקעות פיננסיות, הערכת שווי חברות, גישור ובוררות. במסגרת ניסיונו המקצועי, העניק דוד דדון שירותי שמאות, בין היתר, לשמאי הממשלתי הראשי, משרד התחבורה, רשות מקרקעי ישראל, משרד הביטחון, מס הכנסה, קרן קיימת לישראל, הסוכנות היהודית, המוסד לביטוח לאומי, משרד השיכון והבינוי, מפעל הפיס, חברת החשמל, הנהלת בתי המשפט, הלשכה לסיוע משפטי ועוד רשויות מקומיות, גופים מוסדיים, חברות ציבוריות וחברות פרטיות.

מחלקת שווי הוגן נדל"ן בראשותו של דדון, מציעה לגופים ממשלתיים, חברות תעשייתיות וגופים מוסדיים שירותי ייעוץ כלכלי בתחום המקרקעין, חוות דעת מומחה לבית משפט, ייזום וליווי עסקאות M&A, מיסוי, ביטוח, הלוואות ועוד באופן המשלב בצורה אופטימלית את מאפייני העסקה.

מנכ"ל קבוצת שווי הוגן, רו"ח אלי אלעל: "אני מברך על הצטרפותו של שמאי הנדל"ן הבכיר דוד דדון לקבוצת הניהול של שווי הוגן, יחד עם שלומית לוטם מנהלת תחום מימון תאגידי, המהנדס רן גרינברג מנהל תחום שמאות ציוד תעשייתי ואורי סנופקובסקי מנהל תחום הערכות שווי תאגידים ומכשירים פיננסיים. אני שמח על האפשרות להעניק ללקוחות הקבוצה פתרונות הערכות שווי וייעוץ כלכלי מקיפים תחת קורת גג אחת. לדוד ניסיון נרחב בתחום המקרקעין והנני סמוך ובטוח כי ניסיונו העשיר יתרום רבות ללקוחות הקבוצה בהווה ובעתיד".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.