סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

MYSIZE נכנסת לשוק השילוח ומודיעה הבוקר על שיתוף פעולה חדש עם חברת כץ משלוחים

17/11/2015     עידו אסייג  
במסגרת ההסכם MYSIZE תפתח אפליקציה אשר תאפשר ללקוח הקצה למדוד חבילה המיועדת למשלוח ולקבל פרטים אודות עלות שילוח החבילה בהתאם לגודלה.

חברת MYSIZE הודיעה הבוקר כי היא מרחיבה את פעילותה ונכנסת גם לשוק השילוח. החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה חדש עם חברת כץ משלוחים, אשר במסגרתו תפתח החברה אפליקציה ייחודית שתאפשר ללקוחות למדוד את החבילה אותם הם מעוניינים לשלוח ולקבל פרטים עבור עלות השילוח של החבילה בהתאם לגודלה. כץ משלוחים משנעת כ-5 מיליון חבילות בשנה מה שיכול להעיד על שיעור המשתמשים הצפוי באפליקציה החדשה.

חברת MYSIZE השיקה לאחרונה את האפליקציה SizeUp המבוססת על טכנולוגיה המאפשרת קבלת מידות באמצעות חיישנים הקיימים בטלפון החכם. הטכנולוגיה מאפשרת לראשונה, הוצאת פלט מידות בדו-מימד על ידי שימוש באלגוריתם חכם הקיים במכשירים הסלולריים ושרת ענן אותו מפתחת החברה. האפליקציה, שזמינה בשלב זה למשתמשי אייפון דורגה כיומיים לאחר ההשקה במקום הרביעי ברשימת ההורדות ב- App Store. עד היום הורידו את האפליקציה למעלה מ 30,000 משתמשים. 

החזון של החברה החל בשוק ההלבשה המקוון בו היא מתכוונת לבצע מהפכה. הפיתוח החדש שלה יאפשר לקונים לבצע רכישות של בגדים באינטרנט תוך התאמה מדויקת בין מידות הגוף למידות המותג אותו חפצים לקנות- בלי חששות, בלי דאגות ובעיקר בלי החזרות. האפליקציה תיצור לכל משתמש ID  ייחודי לו המכיל את מידותיו. כאשר ייכנס המשתמש לאתר הוא יוכל להתבונן בפריטים שתואמים את מידותיו וזמינים לרכישה online. 

בימים אלו עובדת החברה על הטמעת הטכנולוגיות שלה בשיתוף פעולה עם המותג הספרדי הנחשב TRUCCO, מהלך שבסופו יוכלו לקוחות המותג לקנות בגדים באתר המקוון ולקבל המלצה למידות הבגדים שתואמות את מידות גופם.

רונן לוזון, מנכ"ל MYSIZE, מסר: " זוהי הוכחה שטכנולוגיית החברה היא ורסטלית ומתאימה לשווקים שונים. זוהי הזדמנות בשביל מיי סייז להיכנס לשוק חדש – שוק השילוח המקומי והבינלאומי". 

החברה שהוקמה בשנת 2014 מנוהלת ע"י היזם והמנכ"ל רונן לוזון. החברה מעסיקה כ 15 עובדים במשרדיה הממוקמים בקריית שדה התעופה. החברה השלימה לאחרונה גיוס של כ- 4 מיליון דולרים, המתווספים ל – 1.7 מיליון דולרים שגויסו מאז הקמתה. כמו כן, הגישה החברה בקשה לרישום המניות שלה גם בנאסד"ק בארה"ב.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
מנכל רונן לוזון. צילום אילן בשור
מנכל רונן לוזון. צילום אילן בשור
לתקנון האתר
 
סגור