אודות

מטרת האתר

לאפשר ליועצי ההשקעות ולמשקיעים בקרנות הנאמנות לגלות ממה מורכבות קרנות הנאמנות עד היום לא היה מקום שבו אפשר היה לראות נתונים אלו בצורה נוחה ואינטראקטיבית. פאנדר עושה זאת לראשונה . הנתונים באתר מתעדכנים בהתאם לפרסומם על ידי הרשות לניירות ערך והבורסה.

למה זה חשוב?

קרנות הנאמנות הינן מכשיר ההשקעה הפופולארי ביותר בעולם למשקיע הפרטי. היכולת לבדוק את רשימת ניירות הערך בהן משקיעה כל קרן חשובה ביותר למשקיע המעוניין ללמוד על דרך פעולתה של הקרן בה הוא משקיע או מתעתד להשקיע.

חשיבות הנתונים לא נופלת גם כאשר הם מתפרסמים באיחור של מספר שבועות, עקב דרכי הפעולה של מרבית הקרנות . קרנות נאמנות רבות אינן משנות את הרכב השקעותיהן בתדירות יום יומית ובדרך כלל השינויים המהותיים נעשים בהתאם להחלטות המתקבלות בוועדת ההשקעות של הקרן המתכנסת על פי חוק אחת לשבועיים. לעיתים רחוקות משנה הקרן את האסטרטגיה שבה היא פועלת ושינוי שכזה מצריך לעיתים קרובות אף שינוי של תשקיף הקרן.

מה כדאי לבדוק - כללי אצבע הנכונים בדר"כ :

פיזור- בקרנות מנייתייות ככול שהקרן מפוזרת על פני מספר רב של ניירות ערך כך היא יותר סולידית . סוג הנכס - מניות של חברות קטנות מסוכנות יותר ממניות של חברות גדולות

אודות Funder

חברת פאנדר בע"מ, שהחלה את פעילותה בשנת 2007, מוציאה לאור את עיתון FUNDER ומנהלת ומתפעלת את אתר הקרנות הגדול בישראל www.funder.co.il ואת אתר ההשתלמות והגמל הייחודי www.gemel.funder.co.il

אתר Funder.co.il

החל את פעילותו בשנת 2007 וכיום הינו האתר הגדול ביותר למידע על קרנות נאמנות ותעודות סל- בין היתר ראשון בגוגל בתחום. האתר מעלה תכנים ייחודיים ובלעדיים שאינם ניתנים בשום מערכת אינטרנטית או טכנולוגית אחרת ומהווה אתר חובה ליועצי השקעות ומנהלי השקעות כאחד

אפיון קהל הגולשים

מאז תחילת שנת 2007 ועד היום גדל קהל הגולשים באתר בכ 1000% וכיום גולשים באתר מעל 300 אלף מבקרים בחודש. פילוח הגולשים, המתקבל מרישום גולשים באתר, הינו כך: פעילים בשוק ההון שליש, אנשי היי טק שליש ובעלי מקצועות חופשיים אחרים שליש. החתך הסוציו אקונומי של גולשי האתר הינו גבוה מאוד ורובם בעלי הון פיננסי אשר באים לאתר על מנת להתעדכן באפשרויות השקעה שונות ולהעשיר את הידע שלהם. על פי הערכות רוב גולשי האתר הם ממין זכר.

עיתון FUNDER

עיתון FUNDER הינו עיתון ניהול השקעות העוסק במגוון רחב של מוצרים פיננסים ושוק ההון. העיתון נותן מידע בתחומי הפנסיה גמל קרנות נאמנות וכו'.העיתון מדוור לכל בעלי הרשיון בשוק ההון כגון יועצי השקעות, יועצים פנסיונים, מנהלי תיקים, משווקים פנסיונים ומשווקי השקעות, בכל הארץ.

אפיון קהל הקוראים

הקהל מאופיין בשם "מנהלי עסקים ומשקיעים ומנהלים בשוק ההון" ומגיע מהעשירונים 9,10, בד"כ בעל יותר מרכב אחד , נוסע לחו"ל יותר מפעם בשנה, בעל הכנסה והשכלה גבוהה, בעל הון עצמי נזיל, קהל זה מאופיין כמוביל דעה.