משרדה של מירב לפידות, דוברת האוצר לשעבר, ישמש כחברת הדוברות והיח"צ של לשכת סוכני הביטוח

הוועד המנהל של לשכת סוכני הביטוח בחר בישיבתו היום אחה"צ את משרד גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה כחברת הדוברות והיח"צ של לשכת סוכני הביטוח בישראל

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
מירב לפידות	מירב לפידות

אדם כהן
25/06/2020

משרדה של מירב לפידות, דוברת האוצר לשעבר, ישמש כחברת הדוברות והיח"צ של לשכת סוכני הביטוח

הוועד המנהל של לשכת סוכני הביטוח בחר בישיבתו היום אחה"צ את משרד גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה כחברת הדוברות והיח"צ של לשכת סוכני הביטוח בישראל.

המשרד יחליף את משרד קמחזי תקשורת, שבבעלות אושרת קמחזי, שליווה את הלשכה בשנה האחרונה.

משרד גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה נחשב למשרד מוביל בתחומו; הוא נמצא בבעלות טל גולדפינגר ומירב לפידות, לשעבר דוברת האוצר (בימיו של יאיר לפיד כשר אוצר) ודוברת המשטרה. גם גולדפינגר וגם לפידות מנוסים בייצוג גופים מן הסקטור העסקי והממשלתי ובניהול משברים.

לשכת סוכני הביטוח נמצאת כיום בתוך מספר מאבקים מאוד חשובים מבחינתה שבראשם חסימת חברות כרטיסי האשראי מלהיכנס לתחום הביטוח ושיפור תדמית סוכן הביטוח, שגם רשות שוק ההון חובטת בו לאחרונה. זה היה אחד השיקולים המובילים שהביא לבחירה במשרד גדול כמו גולדפינגר, כשהעובדה שמירב לפידות ששימשה דוברת משרד האוצר ובית ההשקעות מיטב דש ומכירה היטב את כתבי העיתונות הכלכלית, היא יתרון חשוב מאוד מבחינת הלשכה. 


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.