מניבים || משלימה את עסקת מגדל מניבים בכפר סבא ומשכירה 4,000 מ"ר בו לקבוצת אבנון

מניבים מדווחת כי השלימה את עסקת "מגדל מניבים" ורכשה ממיטב דש את מלוא מניותיה בחברת "מגדל מניבים-מיטב בע"מ", אשר היוו 40% מהונה המונפק והנפרע של חברת מגדל מניבים-מיטב

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
עופר אברם, צילום - אבישי פינקלשטייןעופר אברם, צילום - אבישי פינקלשטיין

31/12/2020 שנהב גולדברג

מניבים מדווחת כי השלימה את עסקת "מגדל מניבים" ורכשה ממיטב דש את מלוא מניותיה בחברת "מגדל מניבים-מיטב בע"מ", אשר היוו 40% מהונה המונפק והנפרע של חברת מגדל מניבים-מיטב. לאחר הרכישה מחזיקה מניבים במלוא (100%) הון המניות המונפק והנפרע של חברת מגדל מניבים-מיטב.

מגדל מניבים כולל 19 קומות משרדים בשטח כולל של כ-25,000 מ״ר, מעל קומת קרקע למסחר, בתוספת 4.5 קומות של חניון תת-קרקעי. המגדל החדש, שהקמתו הסתיימה לאחרונה, ממוקם בסמוך לצומת רעננה דרום, בכניסה המערבית לכפר סבא, בקרבה לתחנת הרכבת החדשה (רעננה דרום). למגדל נגישות מצוינת לאור סמיכותו לצירי התנועה המרכזיים של אזור השרון, כביש 4 וכביש 531.

ה-NOI  השנתי המלא (100%) הצפוי מהמגדל בתפוסה מלאה בגמר מלא מוערך ע"י מניבים בכ- 22-27 מיליון ש"ח. עם רכישת מלוא הזכויות במגדל היקף כלל הנכסים של מניבים מסתכם בכ- 207 אלף מ"ר עילי לשימושים שונים וכ- 38 אלף מ"ר חניונים, ברחבי הארץ. בהתאמה, שווי נכסי הקרן יהיה כ- 1.85 מיליארד ש"ח.

בשבוע שעבר, דיווחה מניבים כי קבוצת אבנון חתמה על הסכם לשכירות של משרדים בשטח של כ-4,000 מ"ר, המהווים 3 קומות במגדל מניבים שבכפר סבא, לתקופה של 5 שנים עם אפשרות הארכה ל-5 שנים נוספות. בנוסף, תשכור קבוצת אבנון מחסנים וחניות בחניון התת קרקעי של המגדל. מועד האכלוס של משרדי קבוצת אבנון צפוי להיות במהלך המחצית הראשונה של 2021. דמי השכירות השנתיים אותם תשלם קבוצת אבנון יעמדו על כ- 4 מיליון ש"ח.

קבוצת אבנון המונה 14 חברות המתמחות בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחומי הביטחון, סייבר והגנת המולדת, מרחיבה בימים אלה את פעילותה העסקית בתחום הבנקאות והפיננסים לעולמות הפינטק, בלוקצ'יין וה- AI. במסגרת זו, השלימה אבנון גיוס 100 עובדים חדשים בשנה החולפת והכפילה בכך את מצבת כוח האדם בקבוצה, אשר עומדת כיום על כ-200 עובדים. בתוך כך, הודיעה אבנון כי היא צפויה להעביר את כלל פעילותה מפתח תקווה למגדל מניבים החדש בכפר סבא במחצית הראשונה של שנת 2021. עוד דווח כי בכוונת הקבוצה לגייס בעקבות המעבר כ-100 עובדים נוספים כבר במהלך השנה הקרובה.

עופר אברם, מנכ"ל מניבים, אמר: ״רכישת חלקה של מיטב דש, השותפה שלנו במגדל, הינה טבעית להתפתחות העתידית של מניבים. תשלום התמורה המבוצע בעיקר במניות ואופציות מאפשר לחברה אחזקה מלאה בנכס איכותי מבלי להגדיל את התחייבויותיה. המגדל שנמסר לידינו בסוף חודש אוגוסט האחרון צפוי להתחיל להתאכלס במהלך החודשים הקרובים, ולאחרונה דיווחנו כי קבוצת אבנון בחרה לשכור שטח משרדים של כ-4,000 מ"ר במגדל. הסכם השכירות עם קבוצת אבנון הינו סנונית ראשונה לקראת השכרת ואכלוס מלוא הבניין. בימים

 

אלו אנו מנהלים מספר משאים ומתנים נוספים באשר לשכירות של שטחים במגדל שנבנה בסטנדרט גבוה ובמיקום מצוין, בסמוך לתחנת הרכבת החדשה".