הולמס פלייס נערכת לפתיחת חדרי הכושר תתקין במועדוניה מערכת טיהור אוויר מתקדמת המאושרת על פי תקני ה-FDA

הוכיחה יעילות של 99.99% בנטרול וירוס הקורונה בחללים סגורים

 

 
מועדוני הולמס פלייס בתקופת הקורונה באדיבות הולמסמועדוני הולמס פלייס בתקופת הקורונה באדיבות הולמס
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
05/01/2021

החברה ביצעה פיילוט במסגרתו הותקנה מערכת הטיהור ב-5 מועדונים של הולמס פלייס ברחבי הארץ ומכיוון שהמערכת הציגה נתונים מרשימים והפיילוט הוגדר כהצלחה היא תותקן במועדונים נוספים של הקבוצה .

המערכת, תוצרת חברת GPS) Global Plasma Solutions) האמריקאית, פועלת בטכנולוגיה שנקראת NPBI, אשר משחררת לאוויר כמות אדירה של יונים טבעיים שמטפלים במגוון רחב של מזהמים – וירוסים, כגון: COVID19, חיידקים, אבק, גזים נדיפים ועוד

המערכת נבדקה במעבדה מאושרת FDA והוכיחה יעילות של 99.99% בנטרול וירוס COVID-19 מהאוויר וממשטחים מסוגים שונים.

מערכות הטיהור של GPS מותקנות בלמעלה מ-300,000 בתי עסק ומוסדות בארה"ב, בניהם הבית הלבן, בתי חולים, אתרים ביטחוניים, בנקים, אתרי מסחר ומשרדים. בישראל המערכת כבר הותקנה במתקני צבא, מוסדות אקדמיים, מוסדות רפואיים, בנקים, בנייני משרדים ועוד.

קבוצת הולמס פלייס נערכת לקראת היציאה מהסגר השלישי ופתיחת חדרי הכושר בהתאם לסיכום עם שר הבריאות, מר יולי אדלשטיין: הולמס פלייס, המנהלת 50 מועדוני כושר ברחבי הארץ, תתקין במועדוניה מערכת טיהור אוויר של חברת GPS שיעילותן מול נגיף COVID19 הוכחה במעבדות מאושרות FDA בחללים סגורים ביעילות של 99.99% בתוך דקות.

החברה ביצעה פיילוט בשיתוף היבואנית הרשמית של המערכת – חברת ש.ה גורן, במסגרתו הותקנה מערכת הטיהור ב-5 מועדונים של הולמס פלייס ברחבי הארץ ומכיוון שהמערכת הציגה נתונים מרשימים והפיילוט הוגדר כהצלחה היא תותקן במועדונים נוספים של הקבוצה.

קרן שתוי מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס אמרה מסרה ל FUNDER: "קבוצת הולמס פלייס נערכת בימים אלה לקראת היציאה מהסגר השלישי ופתיחת חדרי הכושר בהתאם לסיכום וההבטחה שקיבלנו משר הבריאות. כחלק מהיערכות זאת, אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לייצר במועדונים את החללים הבריאים ביותר והנקיים ביותר מחיידקים ונגיפים עבור המתאמנים שלנו. בחודשים האחרונים בחרתי מספר חלופות ולאחר שהשתכנעתי כי מערכת GPS תתן את המענה הטוב ביותר לטיהור האוויר והמשטחים במועדוני הכושר שלנו התחלנו בפיילוט ב-5 מועדונים ברחבי הארץ. תוצאות הפיילוט היו מדהימות לכן החלטתי כי המערכת תותקן במועדונים נוספים של הקבוצה לרווחתם של המתאמנים."

המערכת, תוצרת חברת Global Plasma Solutions פותחה בארה"ב והינה בעלת תקנים בינלאומיים והיא נבדקה והוכחה מעבדתית ובניסוי שטח ליעילות גבוה בנטרול וירוסים ומזהמים מסוגים שונים. 

המערכת פועלת בטכנולוגיה מוגנת בפטנט בשם NPBI) Needle Point Bi-Polar Ionization), אשר משחררת לחלל כמות אדירה של יונים טבעיים חיוביים ושליליים כגון אלו הנמצאים בחוף הים או מפלים בטבע. היונים מפרקים את מולקולת המימן על מעטפת הפתוגנים (וירוסים, חיידקים ובקטריות) ובדרך זו ממיתה אותם. 

המערכת מותקנת על גבי מערכת האוורור או המיזוג הקיימת באופן פשוט וקל והיא מגנה באופן אקטיבי על כלל החלל באופן קבוע. המערכת יודעת לטפל בווירוסים ובחיידקים הנישאים באוויר וכן בכאלו הנמצאים על גבי משטחים, על ידי כך המערכת מסייעת במניעת התפשטות מחלות. 

המערכת מנקה את האוויר מחלקיקים מרחפים וחומרים נדיפים ומשפרת את איכות הנשימה של המתעמלים ואינה פוגעת כלל בבריאותם. בנוסף, מערכת GPS מחזיקה בתקן מחייב UL2998 המאשר כי המערכת אינה פולטת גז אוזון. 

מערכות הטיהור של GPS מותקנות במעל 300,000 בתי עסק ומוסדות בארה"ב, בניהם הבית הלבן, בתי חולים, אתרים ביטחוניים, בנקים, אתרי מסחר ומשרדים. בישראל המערכת כבר הותקנה במתקני צבא, משטרה, אוניברסיטאות, קליניקות בנקים ומבנים מסחריים רבים אחרים.

יתרונות מערכת ה-GPS בטיפול הקורונה על פני פתרונות אחרים:

• יעילות מוכחת של 99.99% אל מול נגיף COVID19
• טיהור אקטיבי של כל החלל המוגן- אוויר ומשטחים.
• חיסול מגוון רחב של פתוגנים
• טיפול רציף של החלל – כל עוד מערכת המיזוג עובדת האוויר מטופל ומטוהר.
• ללא חומרים כימיים או תוספים
• אינה פולטת גז אוזון ובטוחה לשימוש לאדם ולסביבה. 
• מערכת מתוקננת ומאושרת, בעלת ניסיון של שנים בבתי חולים, מרכזים מסחריים, בתי ספר ועוד.