איילון משיקה את ``בשביל החוסן``– פוליסת מחלות קשות מורחבת ללא שינוי בדמי הביטוח

הפוליסה כוללת כיסויים ל 43 מחלות קשות ואירועים רפואיים שלחלקם לא ניתן מענה עד כה בשוק

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
אריק יוגב מנכל איילון ביטוח צילום אייל גזיאל	אריק יוגב מנכל איילון ביטוח צילום אייל גזיאל

14/01/2021 קרן מרדכי

איילון חברה לביטוח ממשיכה לחדש את פוליסות הבריאות של החברה ומשיקה את  "בשביל החוסן" – פוליסת מחלות קשות מורחבת - ללא תוספת תשלום ללקוחות החברה.

במסגרת, הפוליסה המשודרגת, ייהנו לקוחות החברה משורה של כיסויים ייחודיים ובלעדיים לביטוח הבריאות של איילון כגון: פיצוי בעת גילוי אחת מ-43 מחלות קשות ואירועים רפואיים מורכבים כולל מחלות שלא ניתן להם מענה עד כה בשוק כגון: סכרת נעורים, זאבת, החלפת מפרק ירך וגילויים מוקדמים של טרום סרטן הערמונית וסרטן השד ופיצוי לצנתור כלילי טיפולי.

בנוסף, מבטיחה הפוליסה תשלום פיצוי למוטב במקרה פטירה של המבוטח, לאחר 14 ימים מיום גילוי המחלה והכל בפרמיה משתנה בהתאם לגיל המבוטח.

בשנים האחרונות איילון יותר מהכפילה את נתח השוק שלה בענף הבריאות והיקף מכירותיה בתחומי הקולקטיבים והפרט גדלות בעשרות אחוזים מידי שנה. החברה מציעה פוליסות בריאות עדכניות וגמישות הכוללות כיסוי רחב ביותר לתרופות שאינן בסל, כיסוי לתרופות בהתאמה אישית (עד 600,000 ₪) המתמלא כל שנתיים ולבדיקות גנומיות, בחירה חופשית של רופא מנתח ושיפוי גם לרופא שאינו בהסדר, ניתוחים בארץ ובחו"ל וכמובן כיסוי לשירותים רפואיים אמבולטוריים רחב ביותר הכולל בין השאר גם כיסוי לבדיקת Colonflag החדשנית, החוזה את הסיכון להימצאות סרטן במעי הגס, ללא צורך בבדיקה פולשנית.

ד"ר נאוה ניב סרודיו, מנהלת אגף הבריאות באיילון מציינת: "אנו מקפידים לשדרג ולהרחיב את פוליסות הבריאות שלנו כל הזמן בהתאמה להתפתחות הרפואה בעולם ומציעים ללקוחות איילון – ללא תוספת עלות, רפואה עדכנית, מותאמת אישית ובמקרים רבים, מצילה חיים ממש. תחום ביטוחי הבריאות באיילון זוכה להכרה מקצועית רבה בענף כולו ואנחנו מקפידים לשמר את היתרונות היחסיים שלנו הן עבור מבוטחי איילון וכמובן גם עבור הסוכנים המצוינים שלנו."