גלילאו טק השלימה את עסקת המיזוג עם ברייט

החברה עמדה בתנאי הסף של מאגר תמר ותצורף למדדים

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
רמי מירסקי מנכל ברייט צילום יחצרמי מירסקי מנכל ברייט צילום יחצ

אלי אופיר
18/02/2021

גלילאו טק בע"מ מדווחת על השלמת עסקת המיזוג עם חברת ברייט לד בע"מ לאחר שהתקבלו אישורי המנהל הכללי של הבורסה להקצאה המניות במסגרת העסקה. בהתאם לכך, החליטה וועדת המדדים של הבורסה בת"א כי החברה עומדת בתנאי הסף של מאגר תמר ומניות החברה יצורפו למדדים הרלוונטיים כפי שיפורסמו בתום יום המסחר ב-18 בפברואר 2021.

כזכור, בשבוע שעבר דיווחה החברה על חתימת הסכם עקרונות מחייב לפיתוח משותף של מערכת תקשורת לערים חכמות עם התאגיד היפני הבינ"ל  JRC(Japan Radio Company) שהנו ספק פתרונות תקשורת לרבות G5 ופועל גם בתחום טכנולוגיית רכב. המערכת המשותפת תשלב את פלטפורמת ה-Coral Reef של גלילאו טק עם תקשורת סנסורים ו-IOT וכן תקשורת רכבים אוטונומיים.

בתחילת השנה הודיעה החברה על חתימת הסכם שת"פ ראשון באסיה עם חברת AFT הסינית (פרטית) במסגרתו הצדדים יפעלו לקידום מערכת הקורל ריף ושירותים עירוניים נוספים במסגרת מכרז לפרויקט מתוכנן בעיר שנזן לשדרוג של 47,000 עמודי תאורת רחוב והפיכתם לעמודי תאורה חכמים. השותפה הסינית העריכה את פוטנציאל המכירות של מערכת הקורל ריף במסגרת הפרויקט בלמעלה מ-5 מיליון דולר בשנה, בכפוף לזכייה במכרז.

אודות גלילאו טק

החברה מפתחת ומשווקת תשתית טכנולוגית חדשנית לניהול "עיר חכמה" באמצעות פלטפורמת "REEF CORAL", פלטפורמה פתוחה, המאפשרת ניהול עיר וחיסכון באנרגיה באמצעות סביבה חכמה המתקשרת בין רכבים אוטונומיים ומכשירים הפועלים במרחב העירוני. הפלטפורמה נתמכת באפליקציות ושירותים מתקדמים לרשויות, לתושבים ולחברות הפועלות בתחומי העיר. יחידות הקצה מאפשרות לעבד נתונים בזמן אמת תוך מתן תגובה מהירה ואיכותית לאפליקציות חיוניות כגון: תקשורת מאובטחת לארנקים דיגיטליים, חישוב עומסי תנועה, מציאת מקומות חניה, העברת תמונות וידאו ממרכזי העיר, טיפול בפסולת עירונית, שליטה ובקרה על תאורה עירונית, אבטחת הסדר הציבורי, ניטור זיהום אוויר, חיזוי מזג אויר וכו'.

בנוסף, גלילאו טק מפתחת ומשווקת פעילות סינגרטית בתחום הפינטק לבניית ארנקים דיגיטליים ממותגים לתשלומים בבתי עסק הכוללת מועדון לקוחות לצד פיתוח אפליקציות פיננסיות מורכבות, המאפשרות תשלומים צרכניים, הוראות קבע, העברות בין משתמשים לצד העברות לבנקים, הלוואות, חיבור הארנק לחשבונות הבנק של המשתמשים לצד חיבור לכרטיס אשראי וכן שירותים פיננסיים נוספים.