הענקית סיגייט נכנסת לתחום ענן לאחסון

החברה הכריזה על השקת שירות Lyve™ Cloud – פלטפורמת אחסון בענן לארגונים עם היקף נתונים גדול במיוחד. השירות צפוי לתת פתרון יעיל וזול לאחסון כמויות עצומות של מידע

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
קרדיט: יחצקרדיט: יחצ

מיכאל לוי
28/02/2021

חברת האחסון וניהול המידע, סיגייט (Seagate Technology), הציגה היום את Lyve™ Cloud, פלטפורמת איחסון - כשירות בענן במתכונן של איחסון בלבד (storage-only). השירות מיועד לגופים, חברות וארגונים עם היקפי מידע ונתונים גבוהים במיוחד שצריכים לאחסן אותם לצורכי אחסון בלבד ולא לשימוש יומיומי ומחפשים חלופה פשוטה, יעילה וזולה מהפתרונות הקיימים היום בשוק.

שירות ה-Lyve™ Cloud מאפשר למשתמשים ליהנות מרמת אבטחה  גבוה ופרטיות, לצד הצפנה, ללא תשלום על הוצאת הנתונים, באופן שמוזיל את השירות באופן משמעותי. הוא נבנה במיוחד מתוך מחשבה על לקוחות בעלי מסדי נתונים גדולים, ונועד לייעל ולהקל על השימוש וההוצאה שלהם, באמצעות חומרה מודולרית ופתרונות תוכנה שפועלים בסינרגיה. בשירות החדש זמין תחילה בארה"ב וצפוי להיות זמין בעתיד גם במדינות נוספות.

השירות החדש של סיגייט תוכנן כך שייתן פתרון פשוט, אמין ויעיל המאפשר לאירגונים למצות את הערך של מערכי הנתונים העצומים שבידיהם.Seagate  משתפת פעולה לצורך כך עםEquinox , חברת התשתית הדיגיטלית העולמית, על מנת להעניק נגישות ל- Lyve™ Cloud ליותר לקוחות. שיתוף הפעולה הזה יאפשר הזדמנויות חיבור לשירותי ענן נוספים והתרחבות גיאוגרפית.

ראבי נאיק, סמנכ"ל פתרונות אחסון בכיר ומנהל טכנולוגיות מידע בסיגייט, הסביר היום כי שירותי הענן הינם המשך ישיר שנועד להמשיך את ההובלה של סיגיט בכל הקשור לפתרונות אחסון לכמויות עצומות של מידע: "אנו מציעים שילוב של חדשנות כונני דיסק קשיחHDD  עם הכרות מעמיקה של תעשיית האחסון, כדי לעזור ללקוחותינו למצות את הפוטנציאל של המידע רב הערך שברשותם".

על פי דו"ח Rethink Data  של Seagate , כ- 68% מן המידע הנמצא ברשותם של אירגונים עומד ללא שימוש. על ידי אספקת פתרון איחסון ענן יעיל חסכוני בסמוך למקום בו מיוצר המידע, Lyve™ Cloud מאפשר לארגונים לאחסן ולהפעיל את המידע בקנה מידה גדול, בבטיחות וביעילות.