אייל אפרת מהראל זכה באות המנמ"ר של מערכת אנשים ומחשבים לשנת 2020

קבוצת הראל זכתה בפרסים עבור פרויקט הבוט הקולי (IVR) והטמעת Microsoft Teams ויכולות Office 365 מתקדמות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards לשנת 2020

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
אייל אפרת. צילום: יחצאייל אפרת. צילום: יחצ

אלי אופיר
14/03/2021

אייל אפרת, מנכ"ל הראל המשמר מחשבים זכה באות המנמ"ר של מערכת אנשים ומחשבים לשנת 2020 על הישגיו כמוביל החטיבה הטכנולוגית של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים. הזכייה מבטאת את ההישגים של עובדי החטיבה הטכנולוגית בפעילות העסקית והדיגיטלית ופעילותם בתחום התעסוקתי להתאמת סביבת העבודה בשנה האחרונה. 

במסגרת תפקידו כמנהל החטיבה הטכנולוגית אחראי אייל אפרת, לצידו של יואב מנור, יו"ר הראל המשמר מחשבים ובסיוע של המנהלים והעובדים ליישם את תוכנית העבודה שגובשה בכל הקשור לנושאי ה-IT ועל שיתופי הפעולה של הראל עם סטרטאפים וחברות מובילות בתחום הטכנולוגיה והחדשנות.

כמו כן, זכתה קבוצת הראל בפרס תחרות מצטייני המחשוב לשנת 2020 על פיתוח פרויקט הבוט הקולי החדש (IVR BOT) והטמעת Microsoft Teams ויכולות Office 365 מתקדמות בחברה. הבחירה נעשתה לאחר תהליך מיון קפדני וממושך אשר כלל מאות מועמדים ופרויקטים מתחום המחשוב, ועל ידי צוות שופטים רחב המורכב מנציגי מערכת אנשים ומחשבים, מומחים בתחום הטכנולוגיה ויועצים נוספים.

הבוט הקולי הינו יישום ראשון וייחודי מסוגו בארץ של בוט ניתוב השיחות חדשני הפועל על מערכת IVR מבוסס ממשק  AI אשר מנתב את השיחה על בסיס שפה

חופשית ואינטואיטיבית של הלקוח ומתן התאמה מירבית לרצונו בקולו מבלי לבחור או להקיש.

הראל עבדה על הפיתוח במשך כשנה כחלק משיפור חווית הלקוח והרחבה משמעותית של השירותים הדיגיטליים ומטרתו לצמצם את זמן ההמתנה באמצעות ניתוב חכם לצורך אותו מחפש הלקוח ומקטין משמעותית את זמני טיפול בפניות טועות.

בנוסף, זכתה הראל גם בהוקרה על פרויקט הטמעת Microsoft Teams ויכולות Office 365 מתקדמות. מיקרוסופט בכל אתרי הקבוצה לצורך עבודה מרחוק בעידן הקורונה וכחלק ממהלך שדרוג סביבת העובדה השיתופית בארגון.

פרויקטים אלו מתחברים לכלל המאמצים אשר הראל משקיעה בשימוש בשירותים דיגיטליים חדשניים מתוך מאמץ להמשיך את הטרנספורמציה הדיגיטלית שאת פירותיה אנו רואים בעשייה היומיומית ולמען לקוחותיה, שותפיה וסוכניה.

מהראל נמסר: "קבוצת הראל ביטוח ופיננסים מודה למערכת אנשים ומחשבים על בחירתם באייל אפרת לאות המנמ"ר בתחום אנשי הטכנולוגיה המובילים. הזכייה  מדגישה את היכולות הגבוהות של המנהלים והעובדים." עוד הוסיפו בהראל כי" אנו מודים על בחירתנו בפרויקט הבוט הקולי של הראל והטמעת Microsoft Teams ויכולות Office 365 מתקדמות בחברה לאות ההערכה. אנו גאים בצוותים הטכנולוגים של הראל המשמר ומחשבים על הישגיהם הראויים לשבח ולמופת ועל עבודתם הקשה והמסורה לאורך השנה"