עובדי איילון שותפים ומשפיעים על פעילות החדשנות של החברה בהאקתון השנתי

מעל ל-70 עובדים הגישו הצעות לתחרות ההאקתון הייחודית המתקיימת זו השנה השנייה תחת הכותרת "ממשבר להזדמנות בעידן הקורונה" ומטרתה לעודד יזמות פנים ארגונית

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

קרן מרדכי
16/03/2021

תחרות ההאקתון השנתית שמקיימת איילון חברה לביטוח, מטרתה להעניק הזדמנות לעובדיה להשפיע על פעילות החברה ולהציע רעיונות למוצרים ושירותים חדשים או לשיפור הקיימים הגיעה לסיומה בטקס מרגש שהתקיים במרכז פרס לחדשנות. 
 
לפרויקט הייחודי שהתקיים השנה תחת הכותרת "ממשבר להזדמנות בעידן הקורונה" בהובלתה של רוני ליכטנשטיין שני, מנהלת אגף מטה, חדשנות ומשאבי אנוש באיילון נרשמו למעלה מ - 74 עובדות ועובדי החברה שהגישו הצעות לפרויקטים ופתרונות חדשניים בעידן הקורונה.

בשלב הראשון, ועדת סינון אשר כללה מנהלים בכירים מהחברה סיננה את הרעיונות ל-20 הטובים ביותר ועובדים ועובדות אלו זכו להשתתף בסדנת יזמות ייחודית של חברת spyre. בהמשך, ועדת סינון שנייה סיננה את הרעיונות שנית ובחרה את 8 הרעיונות הטובים ביותר אשר התקדמו לשלב הסופי והציגו את המיזמים שלהם בפני ועדת שיפוט שהורכבה מפורום ההנהלה הבכירה בראשות מנכ"ל איילון, אריק יוגב באירוע מרגש במרכז פרס לחדשנות.

בתום האירוע, הכריזה ועדת השיפוט על הזוכים שקיבלו פרסים מפנקים וימשיכו לקבל תמיכה וליווי מקצועי לקראת הטמעתם של המיזמים בתוכנית העבודה של החברה לשנת 2021. 

ואלה שמות הזוכים: במקום ראשון זכו יעל שמלוב, אילן ברקוביץ, לירון פורטל ממרכז השירות של איילון עם המיזם - "חמ"ל איילון". במקום שני, עם מיזם - "SMART איילון" זכו דלית סעדיה כליף, דנה סדן אטיאס ואיריס טנצר מאגף מטה, חדשנות ומשאבי אנוש. במקום שלישי זכו דנה שדה ופבל סמולקין מאגף מערכות מידע עם המיזם- "חנה בביטחון כי אתה מבוטח באיילון" ואירה סגירוב ממחוז חיפה עם המיזם - "חיתום רפואי אקספרס"

מנכ"ל איילון אריק יוגב סיכם את האירוע וציין: "מדובר ביוזמות ברוכות של העובדים שלנו שנרתמו זו השנה השנייה על מנת להוביל ולתרום לחברה בתהליכים עם פתרונות יצירתיים וחדשניים יוצאי דופן בעידן הקורונה. אין ספק שלרעיונות חדשניים שמגיעים מהעובדים הפועלים בשטח יש יתרונות רבים גם במתן מענה מתאים לצורך וגם ביכולות ההטמעה.

אנו משקיעים מחשבה ומשאבים רבים בפיתוח והעצמת עובדי החברה ובבניית סביבת עבודה המאתגרת ומשתפת את העובדים בפיתוח מוצרים ותהלכי עבודה חוצי-חברה."


בתמונה:
הזוכים במקום הראשון בהאקתון השנתי של איילון - יעל שמלוב, אילן ברקוביץ ולירון פורטל ממרכז השירות של איילון עם המיזם - "חמ"ל איילון" עם מנכ"ל איילון אריק יוגב ו רוני ליכטנשטיין שני, מנהלת אגף מטה, חדשנות ומשאבי אנוש באיילון
קרדיט צילום: חגית רול