מישורים השקעות נדל"ן הודיעה על מכירת הנכס ב-"Hickory Hollow" שבנאשוויל ארה"ב

מדובר על מכירה של כ-18 מיליון דולר וברווח של כ-96% על ההון בתוך כשנתיים וחצי

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

עומר רגב
12/04/2021

מישורים השקעות נדל"ן הודיעה כי חתמה על הסכם למכירת הנכס "Hickory Hollow", שבסמוך לנאשוויל במדינת טנסי בארה"ב, לפי שווי של 18 מיליון דולר.

הנכס "Hickory Hollow" הממוקם בסמוך לנאשוויל, אותו רכשה החברה במאי 2018 בתמורה לסך של כ-12.1 מיליון דולר, בנוי על מגרש בשטח כולל של כ-52,000 מ"ר ובעל שטח בנוי להשכרה של כ-13,400 מ"ר עם שני שוכרי עוגן, חנות סופרמרקט מרשת Kroger וכן חנות מרשת הדיסקאונט Citi Trends.

במהלך התקופה בה מישורים החזיקה בנכס, ביצעה מספר פעולות השבחה לשיפור הביצועים שהובילו להעלאת שיעור התפוסה בנכס מכ- 77% ביום הרכישה ל-100% ביום המכירה עם NOI שנתי שעלה מכ- 1 מיליון דולר לכ-1.4 מיליון דולר, קרי שיעור תשואה של כ-8% על מחיר הרכישה.

מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטל, מסר: "אנו שמחים לדווח על מימוש הנכס בנאשוויל כחלק מהאסטרטגיה בה בחרנו למימוש נכסים שמיצו את הפוטנציאל שלהם ולהצפת ערך לבעלי המניות. מימוש הנכס תמורת כ-18 מיליון דולר כאשר כמעט והכפלנו את הון העצמי שהושקע לאחר כשנתיים וחצי, ומכירה מעל שווי הנכס בספרים, מבטא את יכולות החברה בזיהוי ובהשבחת הנכסים בהם אנו בוחרים להתמקד.

את הנכס "Hickory Hollow" רכשנו במהלך שנת 2018 תמורת כ-12.1 מיליון דולר, ובהשקעת הון עצמי של כ-5.2 מיליון דולר בלבד. לאחר שפעלנו להשבחה משמעותית של הנכס, העלאת שיעור התפוסה ל-100% שתרמה לשיפור של כ-40% ב-NOI, אנחנו שמחים לדווח על עסקה למימוש הנכס.

אנו נמשיך במיקוד העסקי להשבחה ולמימוש נכסים שמיצו את פוטנציאל ההשבחה, כפי שעשינו בעסקה זו ובמקביל בהגדלת תיק הנכסים המניבים של החברה. מהלכים אלו משקפים את האסטרטגיה בה בחרנו להצפת הערך החבוי בחברה."