לראשונה מאז הנתק - יגיע ללשכת סו"ב ד"ר משה ברקת, על הפרק "הסוכן האובייקטיבי"

לאחר נתק ממושך בין הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת, לבין לשכת סוכני הביטוח, יגיע הממונה בשבוע הבא למשרדי הלשכה בתל אביב יחד עם סגניו הבכירים למפגש מקצועי.

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
משה ברקת וליאור רוזנפלד צ-פאנדר אדוויזרלנדמשה ברקת וליאור רוזנפלד צ-פאנדר אדוויזרלנד

קרן מרדכי
28/04/2021

הלשכה משקמת את יחסיה עם הרשות

מפגש של בכיריה עם הממונה ברקת וסגניו בשבוע הבא

לאחר נתק ממושך בין הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת, לבין לשכת סוכני הביטוח, יגיע הממונה בשבוע הבא למשרדי הלשכה בתל אביב יחד עם סגניו הבכירים למפגש מקצועי.

הנתק הממושך של יותר משנה וחצי נבע מיחסים רעועים בין הממונה לבין נשיא הלשכה הקודם ליאור רוזנפלד, בעקבות מתקפות של האחרון עליו בתקשורת. ד"ר ברקת אף נמנע מלהגיע לאירועים וכנסים של הלשכה (קודם לקורונה ובמהלכה באירועי "זום"),למרות שהוזמן אליהם, וגם סגניו הבכירים נמנעו מכך.

נודע כי למפגש בשבוע הבא הוזמנו כל חברי הוועד המנהל של הלשכה ויושבי ראשי הוועדות. במפגש יתמקדו בנושא מודל הסוכן האובייקטיבי שהממונה מקדם בשנה האחרונה ובנושאים מקצועיים נוספים.


יוסי אנגלמן, מ"מ נשיא לשכת סוכני הביטוח מסר: "אנחנו, הוועד המנהל הבטחנו שנשאיר אחרינו לשכה מסודרת, הפועלת בשקיפות והגינות למען  וסוכנות וסוכני הביטוח וכך אנו עושים. לאחר תקופה ארוכה שבה היחסים בין הלשכה לרשות עלו על שרטון, בשבוע הבא הנהלת הלשכה תיפגש עם ד״ר משה ברקת, הממונה על רשות שוק ההון, וצמרת משרדו לישיבת עבודה על מנת לדון בנושאי ליבה הנוגעים לסוכני הביטוח וענף הביטוח בכלל. אנו מברכים על שיתוף פעולה זה וביחד נפעל בסוגיות החשובות לתחום הביטוח ולמבוטחים בכלל, ולציבור הסוכנים והסוכנות בפרט. הועד המנהל בראשותי חרט על דגלו להמשיך בפעילותו המקצועית מול הרשויות, בצורה שקטה, ומאחורי הקלעים, עד להשגת התוצאות הרצויות לטובת ציבור סוכני הביטוח״. 

"בנוסף, זו הזדמנות נוספת לעדכן כי במסגרת העשייה השוטפת  למען הסוכנות והסוכנים, קיבלנו אתמול, יום ג'  את אישור רשם העמותות על סגירת הבדיקה לצד אישור דוחות 2019."