נועם הויזליך מונה ליועץ המשפטי הראשי של קבוצת מגדל

הדירקטוריונים של מגדל אחזקות ומגדל חברה לביטוח אישרו את מינויו של חבר הנהלה חדש: נועם הויזליך, שיכהן כיועץ משפטי ראשי וממונה על האכיפה בקבוצה. המינוי כפוף לקבלת אי התנגדות הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
נועם הויזליך. צילום: גיא טייבנועם הויזליך. צילום: גיא טייב

04/05/2021

הדירקטוריונים של מגדל אחזקות ומגדל חברה לביטוח אישרו את מינויו של חבר הנהלה חדש: נועם הויזליך, שיכהן כיועץ משפטי ראשי וממונה על האכיפה בקבוצה. המינוי כפוף לקבלת אי התנגדות הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

הויזליך יחליף בתפקידו את אילנה בר, ששימשה כיועצת המשפטית הראשית של קבוצת מגדל, אשר הודיעה בחודש ינואר האחרון על רצונה לפרוש מתפקידה לאחר למעלה מ-20 שנה בקבוצת מגדל.

להויזליך תואר במשפטים (LLB) מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים (MBA). חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2001.
בתפקידו האחרון כיהן הויזליך כראש אגף רגולציה בבנק לאומי ולפני כן כיהן כיועץ המשפטי הראשי וכחבר הנהלה ב"עמיתים" וכיועץ משפטי בלשכה המשפטית של משרד האוצר.

רן עוז, מנכ"ל מגדל ביטוח, ציין כי "עו"ד הויזליך מצטרף לשדרה הניהולית החזקה של החברה ואנו מאחלים לו הצלחה רבה בתפקידו החדש. מערך הייעוץ המשפטי ממלא תפקיד חשוב בתמיכה והליווי למערך העסקי של הקבוצה, ובכלל זה עולמות הביטוח, חסכון ארוך טווח והשקעות, ואין לי ספק שניסיונו העשיר וכישוריו הרבים יאפשרו לנו לבצע את המשימות העומדות על הפרק על הצד הטוב ביותר".