מודרנה ומדיסון פארמה - החלו בשותפות למסחור חיסון הקורונה

מודרנה ומדיסון פארמה החלו בשותפות למסחור חיסון הקורונה של מודרנה במרכז-מזרח אירופה ובישראל

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

עומר רגב
08/06/2021

חברת ביוטכנולוגיה חלוצה בתחום טיפולים וחיסונים מבוססי שליח (RNA (mRNA ומדיסון פארמה, שותפה מסחרית מובילה של חברות תרופות חדשניות בשווקים בינלאומיים, הודיעו היום על הסכם חדש למסחור חיסון הקורונה של חברת מודרנה במרכז מזרח אירופה ובישראל. 

ההסכם כולל את המדינות הבאות: פולין, צ'כיה, רומניה, הונגריה, בולגריה, סלובניה, סלובקיה, קרואטיה, אסטוניה, לטביה, ליטא, סרביה, אוקראינה, מולדובה, אלבניה, בוסניה והרצגובינה, קוסובו, צפון מקדוניה, מונטנגרו וישראל. 

"אנו נרגשים לחבור למודרנה ב- 20 שווקים, שנותנים מענה ל- 175 מיליון תושבים ברחבי מרכז מזרח אירופה ובישראל," מסר מאיר יעקבסון, מייסד ומנכ"ל מדיסון פארמה. "חיסון ה- mRNA פורץ הדרך של מודרנה והפלטפורמה המסחרית הבינלאומית של מדיסון להנגשת טיפולים חדשניים, הופכים את השותפות שלנו לטבעית." 

"אנו מוקירים את השותפות החדשה עם מדיסון פארמה אשר תבטיח הנגשה מוצלחת של חיסון הקורונה mRNA שלנו," מסרה קורין לה גוף, Pharm.D., M.B.A, המנהלת המסחרית הראשית של מודרנה. "בעבודה משותפת עם שותפינו, אנו ממשיכים להיות מחויבים להילחם במגיפה על ידי הנגשה של החיסון שלנו לאוכלוסיות ברחבי העולם." 


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.