קוואליטי שירותים פיננסים מינתה את רעות אבירם כסמנכ"לית שיווק

קוואליטי הינו בית סוכן מקבוצת הפניקס אשר נמצא במגמת צמיחה משמעותית ונחשב לאחד מבתי הסוכן המובילים והאיכותיים בישראל

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
רעות אבירם סמנכ״לית קוואליטי, קרדיט: יח״צרעות אבירם סמנכ״לית קוואליטי, קרדיט: יח״צ

מיכאל לוי
10/06/2021

קוואליטי נודעת במודל העסקי המיוחד שלה וחרטה על דגלה להוביל את ענף בתי הסוכן תוך כדי שהיא מייצרת ערך משמעותי לסוכניה, בין היתר, בפעילות לאיתור הזדמנויות מכירה ללקוחות איכותיים. קוואליטי מונה מעל ל- 100 סוכני ביטוח ומתכננים פיננסים ולאחרונה זכתה בתואר בית הסוכן של השנה.

כחלק מתוכניות הצמיחה בפעילות השיווק והדיגיטל, מינתה קוואליטי את רעות אבירם כסמנכ"לית השיווק. אבירם שימשה בתפקידה האחרון כסמנכ"לית השיווק של אינפיניטי בית השקעות. רעות מגיעה עם ניסיון רב בהקמה והובלה של פרויקטים שיווקיים גדולים בשוק ההון. בתפקידה האחרון הקימה את מערך הדיגיטל של אינפיניטי ובמסגרת תפקידיה הובילה תהליכי מיתוג ואסטרטגיה שיווקית והייתה אחראית על אפיון והטמעת כלים דיגיטליים ותקשורת בין אישית עם לקוחות. קודם הייתה אמונה על התקשורת השיווקית של הכשרה חברה לביטוח. לאבירם תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, לימודי תעודה בשנקר וקורסים שיווקיים. 

איתי ברדה, יו"ר קוואליטי ברך על המינוי החדש ומסר: "אני מברך על ההצטרפות של רעות ובטוח שהיא תתרום רבות מניסיונה לטובת הצלחת קוואליטי והצלחת הסוכנים של קוואליטי. ההצטרפות של רעות הינה חלק מהתפתחות וגדילה משמעותית שאנו מבצעים כעת על מנת לתת מענה לגידול בהיקף הסוכנים ובהיקף הפעילות העתידי. אנו מצפים להוביל את ענף בתי הסוכן בצורה איכותית תוך כדי יצירת ערך משמעותי לשותפים העסקיים שלנו: סוכני הביטוח והמתכננים הפיננסים."