איתמר מדיקל תקים בפארק העסקים החכם קיסריה את מטה הנהלת החברה החדש

תשכור קומה שלמה בשטח של כ-1,200 מ"ר במבנה 'אופק 4'. העסקה נחתמה לחמש שנים עם אופציה להארכה לחמש שנים נוספות. דמי השכירות למשרדים ולהייטק במבנים קיימים בפארק עומדים על כ-70 ₪ למ"ר

 

 
פארק עסקים של איתמר מדיקל, צילום: נועם חןפארק עסקים של איתמר מדיקל, צילום: נועם חן
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
14/06/2021

החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד ממשיכה לממש את אסטרטגית הצמיחה המהירה שלה וחתמה בימים אלה על הסכם שכירות עם איתמר מדיקל, העוסקת בפיתוח ושיווק מכשירים רפואיים לא-פולשניים ותוכנה לאבחון בתחומי רפואת השינה. 

לפי ההסכם תשכור איתמר מדיקל קומה שלמה בשטח של כ-1,200 מ"ר במבנה המשרדים 'אופק 4' שבחלקו הצפוני של פארק העסקים. הסכם השכירות נחתם ל–5 שנים עם אופציות הארכה ל–5 שנים נוספות. דמי השכירות למשרדים ולהייטק בבניינים קיימים בפארק העסקים בקיסריה נעים סביב ה-70 ש"ח למ"ר ברמת גמר. בשטחים החדשים ששכרה צפויה איתמר מדיקל להקים את מטה הנהלת החברה החדש. 

גלעד גליק, מנכ"ל איתמר מדיקל: "החזון שלנו הוא מרחב היברידי רב-תכליתי. אנחנו מתכננים מגוון של חללים ופלטפורמות עבודה, החל מאזורי עבודה פרטיים ושקטים ועד למרחבים ציבוריים משותפים מוביליים וזמינים שיתאימו את עצמם בכל עת לצרכים ולסיטואציות משתנות. זהו מודל שעובד לטובת העובדים והחברה, שיכולה להרחיב את מעגל העובדים הפוטנציאלי שלה מעבר לאזור הגיאוגרפי הקרוב."

מיקי קליגר, יו"ר החברה לנכסי קיסריה אדמונד דה רוטשילד, ציין: "פארק העסקים החכם של קיסריה נמצא בתנופת בניה משמעותית והוא הוקם תחת החזון של הברונית אריאן דה רוטשילד ומשפחתה בדיוק לחברות הנמצאות בקדמת התעשייה בישראל כמו איתמר מדיקל." 

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לנכסי קיסריה אדמונד דה רוטשילד: "אנו מלווים את ההנהלה והצוות של איתמר מדיקל ברשות ד"ר גיורא ירון והמנכ"ל גלעד גליק עוד משלבי הסטארט אפ. אנו מברכים, שמחים וגאים על ההתקדמות והצמיחה המדהימה שלהם ועל הבחירה להרחיב את המטה והמשרדים הראשיים שלהם אצלנו בפארק - הצלחת לקוחותינו זו גם ההצלחה שלנו." 

את העסקה הובילו רן אלישע, סמנכ"ל החברה לנכסי קיסריה, ואורן זילברשטיין, מנהל אגף המניבים בחברה לנכסי קיסריה, יחד עם עורכי הדין גליה שפיגל זיסקינד וטל לוי ממשרד טולצ'ינסקי שטרן מרציאנו.

x