זו תהיה הקואליציה הכי טובה לעסקים

ח"כ ולדימיר בליאק מרכז הקואלציה בוועדת הכספים מבטיח דמי אבטלה לעצמאיים וצמצום הרגולציה

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
ליאור רוזנפלד, צלם: עמי ארליךליאור רוזנפלד, צלם: עמי ארליך

קרן מרדכי
14/06/2021

"נקדם החקיקה בה התחלנו בכנסת ה-20 לדמי אבטלה לעצמאים. זו הייתה אחת ההבטחות שלנו בבחירות. אני אעביר בהקדם האפשרי מתווה בוועדת הכספים".

כך מבטיח ח"כ ולדימיר בליאק, מרכז הקואלציה בוועדת הכספים בראיון בברדיו צפון 104.5 f.m, למגיש התכנית "השתתפות עצמית" ליאור רוזנפלד (נשיא לשכת סוכני הביטוח לשעבר).

בנוסף, מבטיח ח"כ בליאק שהממשלה תפעל לצמצום הרגולציה, גם בשוק ההון והביטוח: "יש הרבה מה לתקן בתחום. אני יודע שזה נמצא על שולחן ראש הממשלה ועל שולחן שר האוצר. זהו החזון של בנט ליברמן ולפיד והוא ייכנס לתוכנית העבודה של הממשלה. באוצר מונה גם סגן שר לצמצום הרגולציה, אביר קארה, וכולנו נירתם למאבק בעודף הרגולציה. זו תהיה הקואליציה הכי טובה לעסקים".

לגבי התקציב, אמר ח"כ בליאק כי בתוך 145 יום מהשבעת הממשלה, הממשלה התחייבה להעביר תקציב שיהיה דו-שנתי: "אנחנו מתנהלים על תקציב מדינה ממרץ 2018; המאמץ להעברת תקציב הוא גדול; מהיום אנחנו כבר יושבים עליו," הדגיש.  


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.