וי.בי.אל תרפיוטיקס מדווחת על מינויים חדשים בדירקטוריון

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
Image by Gerd Altmann from Pixabay Image by Gerd Altmann from Pixabay

עידו אסיאג
11/07/2021

וי.בי.אל תרפיוטיקס (נאסד"ק: VBLT) מדווחת על המינוי של אליסון פינגר (Alison Finger) ומייקל רייס (Michael Rice) כחברים בדירקטוריון החברה, החל מה-7 ביולי 2021. פרופ' רות ארנון סיימה את תפקידה בדירקטוריון החברה ב-6 ביולי, אך היא תוסיף לכהן כיועצת מדעית וחברה בוועדה המדעית המייעצת של VBL.
 
"אנו שמחים לקבל את אליסון ומייקל כחברים החדשים בדירקטוריון שלנו", ציין ד"ר בנט שפירו, יו"ר הדירקטוריון. "ניסיונה הרב של אליסון במסחור גלובלי ב-bluebird bio ובריסטול-מאייר-סקוויב (BMS) והמומחיות של מייקל בשוק ההון בתחום הבריאות יהיו יקרי ערך עבורנו בעודנו מתקרבים לחשיפת התוצאות הסופיות בניסוי OVAL של VB-111 לטיפול בסרטן השחלות, במיוחד בתכנון ובביצוע האסטרטגיה והצעדים התפעוליים שמטרתם להנגיש את VB-111 לטובת החולות. אנו חבים תודה עמוקה לפרופ' רות ארנון על תרומתה המשמעותית להתפתחות החברה ועל שירות מסור בדירקטוריון במשך 14 שנה".
 
לאליסון פינגר יש ניסיון של כשלושה עשורים בתעשייה, עם התמחות באסטרטגיה, שיווק ומסחור. בתפקידה הניהולי האחרון שימשה כמנהלת המסחור Chief Commercial Officer)) של מוצרי cell and gene therapy בחברת bluebird bio.
 
מייקל רייס הינו שותף-מייסד בחברת LifeSci Partners, עם ניסיון רב בפיננסים, אסטרטגיה ושוק ההון.