אלוט נבחרה לספק שירותים לספקית סלולר באירופה

ספקית שירותים סלולריים ונייחים תפרוס את פתרונות NetworkSecure ו-EndpointSecure על מנת להגן על לקוחות מפני איומי סייבר

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
Image by Gerd Altmann from Pixabay Image by Gerd Altmann from Pixabay

מורן שקד
15/07/2021

אלוט בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית מובילה של פתרונות חדשניים לניתוח רשת ופתרונות אבטחה כשירות (SECaaS) עבור ספקיות שירותי תקשורת ועסקים ברחבי העולם, מדווחת היום כי ספקית שירותים סלולריים ונייחים במרכז אירופה בחרה בפתרונות NetworkSecure ו-EndpointSecure על מנת לספק שירותי אבטחת סייבר ובקרת הורים ללקוחותיה הצרכניים. ספקית שירותי התקשורת ואלוט יחלקו ביניהן את ההכנסות החודשיות משירותים אלה.

NetworkSecure היא פלטפורמת שירותי אבטחת סייבר מבוססי רשת, המציעה תפעול ללא מגע יד הלקוח ואינה דורשת התקנת אפליקציה על ידי לקוח הקצה. באמצעות NetworkSecure, ספקית השירות יכולה להציע ללקוחותיה הגנה מפני איומי סייבר, כולל תוכנות זדוניות, וירוסים, ניסיונות פישינג ותוכנות כופר. ממשק קל לשימוש מספק התראות ודיווחים ממותגים המסייעים לחיזוק הנאמנות למותג. השירות מעניק להורים שקט נפשי באמצעות בקרת הורים, המציעה הגנה הניתנת להגדרה, מפני תוכן זדוני לילדיהם כאשר הם משתמשים באינטרנט מהמכשירים שלהם.

NetworkSecure היא מובילת שוק בקטגוריה הצומחת של אבטחת סייבר מבוססת רשת, המגנה על יותר מ-20 מיליון משתמשי סלולר בעולם. אלוט מדווחת כי מספר ספקיות שירותים השיגו עד 50% שיעורי אימוץ בשירותי מנויים המבוססים על NetworkSecure. ספקית שירותי התקשורת תשלים את פתרון NetworkSecure עם פתרון EndpointSecure, אשר יבטיח כי הלקוח יהיה מוגן מפני איומי סייבר גם כשהוא מחוץ לרשת של ספקית השירות.

"אנו שמחים שנבחרנו כשותף אבטחת סייבר על ידי ספקית שירותי תקשורת נוספת באירופה", ציין אמיר אורן, סגן נשיא למכירות ב-EMEA באלוט. "לקוח חדש זה מצטרף לרשימה ההולכת וגדלה של ספקיות שירותי תקשורת, אשר מבינות עד כמה שירותי אבטחה מבוססי רשת חשובים ללקוחותיהן וכיצד אלוט יכולה בקלות לאפשר שירות בשוק גדול בתפעול לקוח ללא מאמץ".


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.