קבוצת עזריאלי השלימה בהצלחה את המכרז למשקיעים מסווגים

בהנפקת שתי סדרות אג"ח חדשות עם ביקושים של מעל 4 מיליארד ש"ח | מה היקף הגיוס המתוכנן?

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
Image by PublicDomainPictures from Pixabay Image by PublicDomainPictures from Pixabay

מורן שקד
18/07/2021

קבוצת עזריאלי דיווחה כי השלימה בהצלחה את המכרז למשקיעים מסווגים במסגרת הנפקת שתי סדרות אג"ח חדשות (ז'-ח'). במסגרת המכרז נרשמו ביקושים כוללים של מעל ל-4 מיליארד ש"ח, כאשר החברה בחרה לקבל התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף כולל של כ-3.655 מיליארד ש"ח. 

במסגרת הגיוס הנפיקה החברה שתי סדרות אג"ח חדשות ז' ו-ח' שהינן צמודות מדד, במח"מ של כ-9.93 ו-13.22 שנים, בהתאמה. הריבית בסדרה ז' נסגרה במסגרת המכרז על 0.9% והחברה החליטה לקבל התחייבויות מוקדמות בסדרה זו בהיקף של כ-1.904 מיליארד ש"ח. הריבית בסדרה ח' נסגרה במסגרת המכרז על 1.69% והחברה החליטה לקבל התחייבויות מוקדמות בסדרה זו בהיקף של כ-1.75 מיליארד ש"ח. 

שתי הסדרות מדורגות AA+ על ידי S&P-מעלות. 

במכרז למשקיעים מסווגים השתתפו מגוון רחב של גופים מוסדיים, מהגדולים בשוק ההון המקומי. את ההנפקה הובילה דיסקונט קפיטל חיתום ואיתה פעלו גופי החיתום של לידר, מנורה, רוסאריו, ברק קפיטל, פועלים איביאי, לאומי פרטנרס ואקסלנס. 

החברה יוצגה בהנפקה על ידי עו״ד יובל אדן ממשרד גרוס ושות׳. 

אירית סקלר-פילוסוף, משנה למנכ"ל וסמנכ"לית הכספים של קבוצת עזריאלי מסרה: "אנו שמחים על השלמת המכרז למשקיעים מסווגים עם ביקושים משמעותיים אשר מהווים עבורנו עדות נוספת להבעת האמון של שוק ההון בקבוצה. אנו ממשיכים בעשייה עסקית משמעותית כפי שמשתקף מהדיווחים שלנו בחודשים האחרונים וזאת על מנת לפעול ליצירת מנועי צמיחה נוספים לחברה תוך הקפדה על איתנות פיננסית יוצאת דופן, המאפיינת את פעילות הקבוצה מאז היווסדה."


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.