הבחירות ללשכה - שלמה אייזיק יפעל להמרת תקציבי אירועי הלשכה לטובת הסוכנים

מודיע כי יפעל מול כל חברות הביטוח להמרת סכומי החסות אותן מעמידות החברות עבור אירועי הלשכה לתקציבי אקסגרציה שישמשו את סוכני הלשכה

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
שלמה אייזיקשלמה אייזיק

עומר רגב
19/07/2021

מטרת המרת סכומי התמיכה באירועי הלשכה, לתקציבי אקסגרציה הינה בהעצמת מעמד הסוכנים והענקת ערך גדול של לשכת סוכני הביטוח לחבריה.

שלמה אייזיק מודיע כי יפעל מול כל חברות הביטוח להמרת סכומי החסות אותן מעמידות החברות עבור אירועי הלשכה - הנעמדות ב-5 מיליון ש"ח לערך, לתקציבי אקסגרציה שישמשו את סוכני הלשכה לטובת ניהול מיטבי של תביעות לקוחותיהם, שיאושרו ע"י הגורמים המקצועיים של הלשכה לתשלום מול החברות.

לעיתים חברות הביטוח נוהגות לדחות תביעות של מבוטחים או שאינן מזכות את המבוטח בפיצוי הכספי הראוי, הסוכנים פועלים רבות מול החברות בסוגיה על מנת להיטיב עם לקוחותיהם עפ"י שיקול דעתם המקצועי ועפ"י מידות של צדק והוגנות.

התוכנית הנרקמת תכלול בחינה של כל האספקטים הכרוכים בנושא לרבות תגובה "זריזה", מקצועית ועניינית של בקשות הסוכנים לעזור ללקוחותיהם, לצורך קבלת הפיצוי הכספי הראוי וההוגן בעת תביעה. הנושא ינוהל ע"י הגורמים המקצועיים של הלשכה והם אלו שיפעלו מול החברות לתשלום ללקוח זכאי מתוך "בנק האקסגרציות" אשר יעמוד לרשות הלשכה.

יש לציין שאייזיק מתכנן עוד פעולות רבות ויצירתיות אותם הוא מתכוון ליישם לאחר היבחרו לנשיאות הלשכה, על מנת ל"הגדיל" ולהעצים את סוכני הביטוח העצמאיים.


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.