הנהלת חברת עין שלישית מערכות פתחה את המסחר בת״א

לרגל רישומה בבורסה

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
קרדיט צילום: פוטו מאגמאקרדיט צילום: פוטו מאגמא

עידו אסיאג
20/07/2021

הנהלת חברת עין שלישית פתחה את מערכות את המסחר, לרגל ההנפקה בבורסה לניירות ערך.

עין שלישית מערכות נוסדה בשנת 2010 והיא חברה מובילה בתחום בינה מלאכותית למערכות רובוטיות. החברה עוסקת בייצור ושיווק מערכות אלקטרו-אופטיות עם יכולות אנליטיקה מובנות, המותקנות על גבי רחפנים, כלי רכב אוטונומיים ומערכות קרקעיות. 

מוצרי החברה מספקים מענה לצרכי ביטחון ואבטחה ללקוחותיה, שעיקרם גופים בתחום התעשייה הביטחונית וחברות אבטחה. הפתרונות המתקדמים של החברה לכלים רובוטיים אוטונומיים הינם בעלי יכולות אנליטיות לגילוי רחפנים ואובייקטים בזמן אמת, באמצעות מצלמות ומערכות אופטיות עם יכולת זיהוי מטרות בטווחים של מאות מטרים ועד מספר קילומטרים.

מסוף 2019 שותפה החברה בפרוייקט "אווטאר" של רשות החדשנות לקידום ופיתוח טכנולוגיות פורצות דרך, המשמשות לקבלת החלטות ברכב אוטונומי.

מנית החברה צורפה ב- 3 ביוני, 2021 למדדי הבורסה: ת"א-צמיחה, ת"א-טכנולוגיה, ת"א-גלובל בלוטק ות"א-תעשייה, וזאת במסגרת המסלול המהיר למניות ותיקות.

ליאור סגל מנכ"ל חברת העין השלישית אמר: "אנחנו שמחים ונרגשים להצטרף למועדון המכובד של החברות הנסחרות בבורסה. הצטרפותנו מהווה ציון דרך משמעותי בהתפתחות העסקית של העין השלישית וכן כלי חשוב לקידום פעילות החברה. ענף הרובוטיקה בכלל והרחפנים בפרט הוא שוק צומח ומתפתח במהירות ומשמש כיום תעשיות רבות ומגוונות ומהלך זה הוא צעד נוסף לביסוס מעמדנו כשחקנים מובילים בתחום. העין השלישית נמצאת כיום בהליך של האצת הצמיחה בפיתוח ושיווק של מערכות אלקטרואופטיות באוויר וביבשה. בחודשים האחרונים אף הגדלנו משמעותית את צוות העובדים ואנו מזהים ביקוש גובר למוצרים בארץ ובחו"ל. אני שמח על כך שציבור המשקיעים הופך לשותף שלנו לדרך ונפעל לטובת הצלחת החברה ויצירת ערך לבעלי מניותיה."

ענת גירון, מנהלת יחידת הקשר עם החברות בבורסה אמרה: "מתחילת שנת 2020 הצטרפו לבורסה 49 חברות ההייטק, על מגוון תחומיו השונים ואנחנו שמחים כי הבורסה בתל אביב, כבית של הכלכלה הישראלית, היא המקום הטבעי והנכון עבור חברות ההייטק לגיוס הון לטובת צמיחתן והתפתחותן, ובכך אף מאפשרות לציבור הישראלי לקחת חלק בפירות ההצלחה שלהן. אנו מאחלים להנהלת החברה ולעובדיה המון הצלחה בהמשך הדרך, לטובת המשקיעים והמשק הישראלי כולו."

מימין לשמאל: דן קלארמן, ראש תחום אלגוריתמיקה העין שלישית; דוד ג'רבי, רו"ח העין שלישית; גלעד מאירי, דירקטור העין שלישית; טל מוטולה; יואל מוטולה, סמנכ"ל טכנולוגיות העין שלישית; ליאור סגל, מנכ"ל העין שלישית; יואב כביר, יו"ר העין שלישית; גיל ברק, סמנכ"ל תפעול העין שלישית; ענת גירון, מנהלת יחידת הקשר עם החברות בבורסה וחני שטרית בך, מנהלת המחלקה הכלכלית בבורסה.


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.