אנליזה ראשונה על חברת הטכנולוגיה קבסיר אדיוקיישן

במסגרת תכנית ההמשך של פרוייקט האנליזה של הבורסה לחברות היי טק

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
Image by Pexels from Pixabay Image by Pexels from Pixabay

אדם כהן
21/07/2021

קבסיר אדיוקיישן (TLV: KVSR) היא חברת טכנולוגיות למידה (EdTech) ישראלית ציבורית בעלת חברות בנות בבריטניה ובארה"ב. הקבוצה מתמקדת בהוראה אקדמית מקוונת אישית ומותאמת לסטודנטים הלומדים את מקצועות המדעים בתחומי ה-STEM במוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם (מחוץ לישראל), באמצעות סרטוני וידאו קצרים (bite size) בשיטת לוח לבן, הכוללים תרגילים וחוברות תרגול שהחברה מפתחת באמצעות צוות אקדמי מיומן.

החברה פיתחה מערכת 'Customization Engine' לניהול תוכן, המאפשרת לה להתאים את התכנים אותם היא פיתחה לאלפי קורסים, במוסדות רבים להשכלה גבוהה ברחבי העולם, באמצעות אלפי סרטוני וידאו קצרים שיצרה החברה. המערכת מאפשרת התאמה מהירה של תכני הלימוד בתחומי ה-STEM אותם פיתחה החברה, לתכניות הלימוד במוסדות להשכלה גבוהה שונים. השימוש במוצרי החברה מתבצע באמצעות אתרי אינטרנט ייעודיים (תחת המותג Proprep). תכני החברה זמינים באופן שוטף ובכל מקום באמצעי מדיה שונים (מחשב, טלפון נייד), ומאפשרים לסטודנטים ללמוד בזמן ובמקום הנוחים להם, בקצב המתאים להם וברמה המתאימה לקורס הספציפי.

שוק - ההוצאה העולמית על טכנולוגיות למידה נאמדה בכ-163 מיליארד דולר בשנת 2019 וצפויה להגיע ל-204 מיליארד דולר עד שנת 2025, משקף שיעור גידול שנתי מורכב של 16.3%. השקעות ההון סיכון הגלובליות בטכנולוגיות למידה צמחו פי 32 מאז 2010 והגיעו לשיא של 16.1 מיליארד דולר בשנת 2020. המומנטום הצמיחה המשיך לרבעון הראשון של שנת 2021,עם כ-4 מיליארד דולר השקעות גלובליות בתחום.

אסטרטגיה – אסטרטגית החדירה לשוק של החברה היא דרך ערוץ מכירה ישיר (B2C), ומתמקדת ברכישת משתמשים ובערך חיי המשתמש. בשוק הלקוחות העסקיים (B2B) החברה נוקטת בשתי גישות שונות. הראשונה פנייה לאוניברסיטאות ולבעלי עניין רלוונטיים, והשניה כוללת מתן רישוי משנה לתוכן הנמצא בבעלות החברה לצדדים שלישיים.

הערכת שווי – לראייתנו קבסיר תוכל להשתלב בחזית החינוך המקוון בעתיד. אנו מעריכים את שוויה של החברה בכ–253.7 מיליון ₪; מחיר היעד של המניה מוערך בטווח של 58.2 ₪ ועד 71.2 ₪, ובממוצע 64.7 ₪.

 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.