רוח חדשה בלשכת סוכני הביטוח

לשכת סוכני הביטוח חוזרת למשרד ייעוץ התקשורת והאסטרטגיה "קמחזי תקשורת", בבעלות אושרת קמחזי

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
יוסי אנגלמן, צילום: גיא קרןיוסי אנגלמן, צילום: גיא קרן

אדם כהן
28/07/2021

משרד ייעוץ התקשורת והאסטרטגיה קמחזי תקשורת, בבעלות אושרת קמחזי, נבחר ללוות את לשכת סוכני הביטוח בשירותי דוברות, יח"צ ואסטרטגיה תקשורתית. בלשכה ביקשו לחזור ולעבוד עם משרד קמחזי תקשורת אשר ליווה את הלשכה בשנת 2019, בעקבות ההצלחה הרבה של הפעילות המשותפת באותה תקופה. במסגרת תפקיד הדוברות, בקמחזי יובילו אסטרטגיה חדשה למיצוב הלשכה אשר מנוהלת בימים אלו ע"י הנהגה חדשה ברשות יוסי אנגלמן, ויפעלו לקידום מעמד סוכני הביטוח בדגש על מהלכים לטובת ציבור המבוטחים והן לסוכני הביטוח בישראל. 

משרד קמחזי תקשורת נחשב לאחד המשרדים הגדולים והצומחים כיום בענף יעוץ התקשורת והאסטרטגיה, המייצג שורה של חברות גדולות ומרכזיות במשק במנעד תחומים. המשרד מתמחה בעבודה מול התקשורת הכלכלית והארצית ובעל ניסיון רב בהובלת גופים ציבוריים כלכליים. 

לשכת סוכני הביטוח הינה הגוף היציג והמייצג של סוכני הביטוח בארץ אשר פועלת לשמירה על אינטרס ציבור המבוטחים אל מול הרגולטור וחברות הביטוח, עמידה על האינטרסים הכלכליים ועל משמר המקצוע ורמתו למען הגנת ענייניו של המבוטח תוך פיקוח וביקורת מקצועיים והפעלתם של כללי נוהג מחייבים ועקרונות אתיקה מקצועיים ושמירה על רמתם הגבוהה של סוכני הביטוח. הלשכה עברה שינויים משמעותיים לאחרונה, כאשר מרבית השדרה הניהולית שלה התחלפה. 

נשיא לשכת סוכני הביטוח בפועל יוסי אנגלמן ברך על חזרת קמחזי תקשורת ללשכה ואמר כי הוא בטוח שלנוכח העבודה המוצלחת שהייתה ולאור ניסיונו של המשרד בהובלת גופים ציבוריים, אין ספק כי מהלך זה יצעיד וילווה את הלשכה בכל העשייה למען ציבור המבוטחים והסוכנים. 


אושרת קמחזי, קרדיט: רוני פרל

אושרת קמחזי, הבעלים של משרד היח"צ קמחזי תקשורת הודתה ללשכת סוכני הביטוח בישראל על האמון ועל הזדמנות ואמרה כי היא שמחה לחזור ולהוביל את מערך התקשורת של אחד הגופים המשמעותיים במשק ולהוות ערוץ הסברה ומידע חשוב למבוטחים ולסוכני הביטוח בישראל.