מגה פרויקט לדיפלומט ולחברה לנכסי קיסריה אדמונד דה רוטשילד

החברות חתמו על עסקת שכירות והקמה של מרכז לוגיסטי מהגדולים בישראל בשטח של כ-82,000 מ"ר שבחלקו יתנשא לגובה של 40 מטר

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
צילום: ליה להב אמירצילום: ליה להב אמיר

מורן שקד
29/07/2021

המבנה הענק יבנה על ידי החברה לנכסי קיסריה עבור דיפלומט בחלקו הצפוני של פארק העסקים החכם של קיסריה, סמוך לתחנת הרכבת. 

בהקמת המבנה תשקיע החברה לנכסי קיסריה כ-340 מיליון ש"ח. דיפלומט צפויה להשקיע סכום של כ-270 מיליון ש"ח במערכות אוטומציה, מידוף וניהול מלאי חכמות.  

לאחר תהליך איתור ממושך ולאור גידול  משמעותי בהיקף פעילות החברה, דיפלומט בחרה בפארק העסקים החכם של קיסריה כביתה החדש.

דיפלומט, החברה המובילה בישראל במכירות והפצה למוצרי צריכה ומזון, חתמה על הסכם עם החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד להקמה והשכרת מרכז לוגיסטי ענק בפארק העסקים החכם של קיסריה, המבנה שיוקם במיוחד עבור דיפלומט וישרת אותה למשך כ 20 שנים. 

נועם ויימן, מנכ"ל קבוצת דיפלומט: "המרלו"ג החדש שתקים עבורנו החברה לנכסי קיסריה יהווה מענה לגידול הטבעי של החברה ולכניסתה לקטגוריות וערוצים חדשים כגון מכירות של מוצרים קפואים ומצוננים, עסקי TPL ועסקי אחסון ותפעול למסחר המקוון המתפתח ועוד. אנו מצפים להשלמת הפרוייקט ולתרומתו לפעילות העסקית של החברה".

מיקי קליגר, יו"ר החברה לפיתוח והחברה לנכסי קיסריה: "דיפלומט מצטרפת ליותר מ-230 חברות ומפעלים שמעסיקים בפארק שלנו למעלה מ-12,000 עובדים מיישובי הסביבה. ההתפתחות  המואצת של הפארק ואיכותן של החברות שמהוות חלק מהאקוסיטסטם שלו, הוא ביטוי מוחשי להמשך מימוש החזון של משפחת רוטשילד והנחישות של הברונית אריאן דה רוטשילד להמשיך לקדם את אזור קיסריה בפרט ואת מדינת ישראל בכלל– חזון זה רלבנטי כיום, עוד יותר מבעבר." 

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, "אנו גאים בבחירה של דיפלומט בנו ובאמון הרב שהנהלתה נותנת ליכולות הביצוע ההנדסי שלנו ולאטרקטיביות של הפארק. מדובר בפרויקט הנדסי ענק ומורכב בכל היבט. אנו נעשה הכל על מנת להקים לדיפלומט את המרכז הלוגיסטי החדש בזמן ובאיכות הראויה ללקוח בסדר גודל שלהם."

את המו"מ מטעם דיפלומט הובילו: צביקה ריצ׳ולסקי, סמנכ"ל הכספים, ועורכי הדין יעל נתן ומהראן רינאוי ממשרד פירון, ומטעם החברה לנכסי קיסריה, רן אלישע, סמנכ"ל החברה, אבי קורן, סמנכ"ל יועמ"ש, אורן זילברשטיין, מנהל אגף המניבים, ועורכות הדין גליה זיסקינד-שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ'ינסקי מרציאנו כהן לויצקי ושות'.

בתמונה מימין לשמאל: מיכאל כרסנטי, מיקי קליגר, נועם ויימן ונגה ויימן, מנהלת התקשורת השיווקית של הקבוצה.