קבוצת יובלים השקעות רוכשת קרקע בחדרה תמורת 130 מיליון שקל

על הקרקע חלה תוכנית מאושרת לבניה של 252 יח"ד ושטחי משרדים ומסחר. החברה מעריכה את היקף ההכנסות מהפרויקט בכ-503 מיליון שקל

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
איציק ברוך, בעלים של קבוצת יובלים, צילום: כפיר זיואיציק ברוך, בעלים של קבוצת יובלים, צילום: כפיר זיו

אדם כהן
03/08/2021

קבוצת יובלים השקעות, בבעלות איציק ברוך, התקשרה בהסכם לרכישת קרקע בחדרה המיועדת לבנייה של פרויקט בשימושים מעורבים של מגורים, תעסוקה ומסחר תמורת 130 מיליון שקל. המוכרים הינם בעלי קרקע פרטיים.

מדובר בקרקע המשתרעת על פני כ-10.3 דונם בשכונת הפארק בחדרה שעל פי התב"ע החלה ניתן לבנות עלייה פרויקט של 252 דירות בארבעה בנייני מגורים בגובה של 8-21 קומות מעל שתי קומות מסחר, משרדים, מבני ציבור ושתי קומות חנייה תת קרקעית. החברה מעריכה את היקף ההכנסות הצפויות מהפרויקט בכ-503 מיליון שקל ועלות ההשקעה הכוללת הצפויה בפרויקט הינה כ-445 מיליון שקל.

א.ב.יובלים השקעות ונכסים בע"מ, חברת האם המחזיקה 100% ממניות קבוצת יובלים השקעות הוקמה על ידי איציק ברוך בשנת 2000 ומתמחה בייזום ופיתוח של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר, משרדים ולוגיסטיקה באזורי ביקוש במרכז הארץ. החברה מקימה ומתכננת אלפי יח"ד וכ-350 אלף מ"ר למשרדים ומסחר ברחבי המדינה. 

אסטרטגית קבוצת יובלים היא להמשיך לפתח ולהרחיב את היקף פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית, תוך התמקדות באיתור מתחמים חדשים במרכזי ערים ברחבי הארץ. קבוצת יובלים מקדמת כיום פרויקטי התחדשות עירונית בהיקף כולל של אלפי יחידות דיור. בין היתר את פרויקט הכלנית באור יהודה אשר אושר בותמ"ל, הכולל 656 יח"ד מתוכם, 420 יח"ד למכירה, את פרויקט ימים הצעירה בנתניה בהיקף של 872 יח"ד מתוכם 664 יח"ד למכירה, גם הוא אושר בותמ"ל ואת  פרויקט רמות השרון בשכונת מורשה ברמת השרון, הכולל 588 יח"ד בארבעה שלבים מתוכם 410 יח"ד למכירה, שלב א' וב' בפרויקט הכוללים 304 יח"ד הושלמו ונמסרו ובקרוב תחל  הקמת שלב ג'.