השקעה של 22 מיליון דולר בסטארטאפ Insurights

העוזר למבוטחים להבין את זכויותיהם הרפואיות

 

 
קרדיט: Insurightsקרדיט: Insurights
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
19/10/2021

הסטארטאפ Insurights השלים גיוס סיד של 22 מיליון דולר בהובלת Group11 של המשקיע דובי פרנסס ובהשתתפות Cresson Management, Good Company ו- Insurtech Israel.
 
החברה חושפת את מערכת Zoe שפותחה על ידה – יועצת בריאות וירטואלי מותאמת אישית שמסייעת לעובדים באמצעות בינה מלאכותית לממש את מלוא האפשרויות שמקנה להם הביטוח הרפואי, תוך הבאת שקיפות ופשטות לשוק המורכב של הטבות וביטוחי בריאות בשוק העבודה בארה"ב. כספי הגיוס ישמשו להאצת הצמיחה והחדירה לשוק האמריקאי וגיוס מפתחים ומומחי בריאות וביטוח.
 
מערכת "זואי" מספקת לעובדים תשובות ברורות לשאלות ספציפיות בנוגע לזכויותיהם הרפואיות וזאת באמצעות ניתוח מעמיק של תוכנית הבריאות המוצעת על ידי כל אחת מהחברות. העובד יכול לדעת במהירות כמה יעלה לו כל טיפול בהתבסס על הכיסוי הביטוחי שלו, ספקים מומלצים ובקרוב גם אפשרות לקביעת פגישות בתוך הפלטפורמה. היא חוסכת לעובדים זמן רב ועוגמת נפש בנבירה במסמכים ארוכים ומסובכים ושיחות על בעיותיהם הרפואיות האישיות עם אנשי שירות ומוקדנים. כן היא מזכירה לעובדים באופן יזום בדיקות שיסייעו לשמור על בריאותם. כיום מפסידים המעסיקים סכום עתק של כ-100 מיליארד דולר בשנה בשל הזמן שעובדים מבלים מול חברות הביטוח בניסיון להבין את המגיע להם ואי ביצוע בדיקות מונעות שמגיעות להם במועד.
 
הסטארטאפ Insurights הוקם על ידי גיא בנימין, בן נגר, ד"ר אלעד אופיר ובן גולדנברג. גיא נחשף באופן אישי לחוסר היעילות של מערכת הבריאות האמריקאית כעובד בחברת מקנזי והחליט לפתח יחד עם השותפים מערכת שתיתן מענה לכך. החברה מעסיקה 25 עובדים, 12 מהם מועסקים בישראל והשאר בארה"ב, בעוונת החברה להכפיל את כח האדם בשנה הקרובה.
 
"הדרך שעובדים בארה"ב נאלצים לעבור כדי לנצל את היתרונות הבריאותיים שמגיעים להם היא שגויה. אנחנו יוצרים דרך טובה יותר, ממוקדת וחדשנית כדי שעובדים יוכלו להבין מהם זכויותיהם," אמר גיא בנימין, מנכ"ל משותף ומייסד Insurights. "אנחנו שואפים לפשט את התהליך, מה שמוביל לעובדים בריאים ומאושרים יותר."
 
"לצוות המייסדים של Insurights יש הבנה יוצאת דופן של מה שנדרש כדי לפתור את אחת הבעיות הקשות ביותר בתחום הבריאות האמריקאי", אמר דובי פרנסס, שותף מייסד ב-Group11. "בעזרת הטכנולוגיה החדשנית, העובדים כבר לא יצטרכו לבלות שעות בטלפון עם נציגי שירות, מנהלי משאבי אנוש יקדישו פחות זמן להתמודדות עם בעיות הקשורות להטבות הבריאות של העובדים ולהחליט איזו תוכנית בריאות להציע לעובדים מדי שנה ואילו מנהלי הכספים ינהלו טוב יותר את עלויות הבריאות העצומות של העובדים. אנו שמחים לתמוך בחזון של גיא, בן והצוות ולהצטרף אליהם למסע הזה כדי להביא לשינוי באופן שבו העובדים נחשפים לזכויות הבריאותיות המגיעות להם ומבינים אותן".