חברת Play השיקה את פתרון אבטחה כשירות של אלוט להגנה על לקוחות מפני איומי סייבר

מפעילת הסלולר המובילה בפולין מציעה שירותי אבטחת סייבר מבוססי רשת להגנה על לקוחות צרכניים מפני תוכנות זדוניות, וירוסים, ניסיונות פישינג ותוכנות כופר

 

 
cyber-security-Image by Pete Linforth from Pixabaycyber-security-Image by Pete Linforth from Pixabay
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
29/11/2021

אלוט בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית מובילה של פתרונות חדשניים לניתוח רשת ופתרונות אבטחה כשירות (SECaaS) עבור ספקיות שירותי תקשורת ועסקים ברחבי העולם, מדווחת היום כי Play, מפעילת הסלולר המובילה בפולין עם למעלה מ-15 מיליון מנויים, השיקה שירותי אבטחת סייבר אפס מגע (zero touch) ובקרת תוכן עבור לקוחותיה הצרכניים.

Allot Secure היא הפלטפורמה הראשונה שמספקת למשתמשי מובייל חווית משתמש אחידה לאבטחת סייבר ברשת ומחוצה לה, כולל תצורה, דיווח וניהול התראות. Play מציעה כעת 2 פתרונות: NetworkSecure ו-EndpointSecure.

NetworkSecure היא פלטפורמת שירותי אבטחת סייבר מבוססי רשת, המציעה תפעול ללא מגע יד הלקוח ואינה דורשת התקנת אפליקציה על ידי לקוח הקצה. באמצעות NetworkSecure, Play יכולה להציע ללקוחותיה הגנה מפני איומי סייבר, כולל תוכנות זדוניות, וירוסים, ניסיונות פישינג ותוכנות כופר. ממשק נוח לשימוש מספק התראות ממותגות ודיווח העוזרים לחזק את הנאמנות למותג. לפתרון NetworkSecure מתווסף גם EndpointSecure, אשר מבטיח כי המשתמשים מוגנים מפני איומי סייבר גם כאשר הם מחוץ לרשת של Play.

"Play מודעת היטב לאיומי סייבר ורוצה לספק ללקוחותיה פתרונות קלים להפעלה על מנת לשפר את האבטחה והנוחות שלהם. ההצעה האחרונה מדגימה את המסירות שלנו להגנה על לקוחות ברשת ומחוצה לה", ציין מיקל נוסגרד, חבר דירקטוריון ומנהל השיווק הראשי ב-Play. "פלטפורמת אבטחת הסייבר של אלוט מספקת פתרון גמיש להגנה על לקוחותינו מפני איומים קיימים ועתידיים".

אחת המטרות העיקריות שלנו היא לספק ללקוחות את הפתרונות הדרושים להם על מנת להגן על המנויים שלהם מפני התקפות סייבר ולתת להם שקט נפשי", ציינה ורד צור, סגנית נשיא לשיווק באלוט. "פתרונות האבטחה של אלוט מאפשרים ל-Play להציע הגנת סייבר ללקוחותיה הצרכניים תוך חיזוק הנאמנות למותג ויצירת הכנסות חדשות".

לגרף אלוט לחצו כאן

98 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 69.21 מיליון באלוט
קרנות נאמנות שמחזיקות את אלוט. לרשימה המלאה