אורביט - המניה עולה ב-4% על רקע הזמנה למערכות עקיבה

קיבלה הזמנה למערכות עקיבה מדויקות לתקשורת עם מל"טים | בהיקף של כ-2.4 מיליון דולר | 55 קרנות מחזיקות 5 באחזקה של כ-2.5%

 

 
דניאל אשחר, מנכ״ל אורביט, קרדיט: אייל יצהרדניאל אשחר, מנכ״ל אורביט, קרדיט: אייל יצהר
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/01/2022

אספקת המערכות צפויה במהלך שנת 2022.

מתחילת שנת 2021 דיווחה החברה על עסקאות בהיקף משמעותי של כ- 49.5 מיליון דולר.

אורביט טכנולוג'יס (ת"א: ארביט) מובילת שוק בפתרונות לניהול קשר ושמע במערכות מוטסות, טרמינלים לתקשורת לוויינית מוטסת וימית ומערכות עקיבה, הודיעה היום על קבלת הזמנה בסך של כ- 2.4 מיליון דולר, מיצרן מל"טים מוביל, למערכות עקיבה מסוג AL-4012 אשר מיועדות להתקנה ע"ג כלי שייט באחד מהציים הימים הצבאיים הגדולים בעולם.  אספקת המערכות צפויה במהלך שנת 2022.

אודות פתרון העקיבה הנייד של אורביט, ה-AL-4012:

מערכת ה-AL-4012 הינה מערכת קומפקטית, ניידת וקלת משקל של אורביט. המערכת מיועדת ליישומי שטח הדורשים יכולות עקיבה בדיוק גבוה, כגון בקרה ושליטה במערכות אוויריות בלתי מאוישות, טלמטריה וייצוב תקשורת רדיו מנקודה לנקודה. מערכת ה-AL-4012 כוללת מייצב המסוגל לשמור על הגדרת צירי האזימוט המאפשר ביצועים גבוהים גם בתנאי שטח קיצוניים ביותר. המערכת קלה להתקנה, וניתנת להתקנה בתחנת הבסיס, על כלי מונע, או על גבי כלי שייט (עם ייצוב נוסף) כדי להתאים לצרכים מיוחדים.

מתחילת שנת 2021 דיווחה החברה על עסקאות בהיקף משמעותי של כ- 49.5 מיליון דולר. בנוסף, השבוע דיווחה החברה על השלמת עסקת רכישת חברת יוקליד הנדסת מערכות בתמורה כוללת של עד 14 מיליון ש"ח כאשר מימון העסקה בוצע ממקורותיה העצמיים של החברה.

דניאל אשחר, מנכ״ל אורביט מסר: "עסקה זו, מעידה על היתרון הטכנולוגי של אורביט לאספקת מערכות מיוצבות ומדויקות הפועלות  בסביבה ימית, לתקשורת עם מטוסים ללא טייס הממריאים ונוחתים מכלי שייט בלב ים. יישום זה הינו פלח שוק מתפתח נוסף בו אורביט מביאה מוצרים מובילים בתחומם ועסקה זו משקפת את אמונו של לקוח אסטרטגי, מוביל שוק בתחומו. עסקה זו תואמת את האסטרטגיה שלנו להעמיק את הקשר עם לקוחות אסטרטגיים תוך מתן פתרונות אמינים ופורצי דרך".

לגרף אורביט לחצו כאן

55 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 35.94 מיליון באורביט
קרנות נאמנות שמחזיקות את אורביט. לרשימה המלאה