מניבים השלימה גיוס הון בהיקף של כ-144 מיליון שקל

בשלבי המכרז לציבור, התקבלו ביקושים מצטברים גבוהים בסך כולל של למעלה מ-300 מיליון שקל

 

 
Image by MagicDesk from PixabayImage by MagicDesk from Pixabay
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/01/2022

במכרז לציבור שנערך אתמול, במסגרתו התכוונה החברה לגייס כ-19 מיליון שקל, בנוסף לכ- 124.5 מיליון ש"ח במכרז המוסדי, התקבלו ביקושים בסך של כ-71 מיליון שקל;

בעקבות ביקושי היתר, מחיר המניה הסופי בהנפקה עלה מעל מחיר המינימום בו הוצעו מניות החברה, ל-2.301 שקלים;

מניבים קרן הריט החדשה השלימה בהצלחה רבה גיוס הון בהיקף כולל של כ-144 מיליון שקל (ברוטו). בשלבי המכרז הציבורי התקבלו ביקושים מצטברים גבוהים בסכום של למעלה מ-300 מיליון שקל, בין השאר מגופים מוסדיים מובילים כמו מגדל, ילין לפידות, איילון ואחרים.

בשלב המכרז המוסדי שנערך שלשום התקבלו ביקושים בהיקף כולל של כ-231 מיליון שקל, מהם קיבלה החברה התחייבויות מוקדמות בסך של 124.5 מיליון שקל. המחיר למניה שנקבע בתום המכרז המוסדי עמד על 2.291 שקל, והוא היווה את מחיר המינימום במכרז לציבור. 

בשלב המכרז לציבור שנערך אתמול, במסגרתו תכוונה מניבים לגייס כ-19 מיליון שקל נוספים, התקבלו ביקושים נוספים בהיקף כולל של כ-71 מיליון שקל. בעקבות ביקושי היתר, מחיר המניה הסופי עלה ונקבע על 2.301 שקלים. בסך הכול הקצתה מניבים למשקיעים 62,512,000 מניות בתמורה (ברוטו) של כ-144 מיליון שקל. 

ההנפקה נערכה בהובלה משותפת של איפקס הנפקות ורוסאריו קפיטל, בהשתתפות דיסקונט קפיטל חיתום, אוריון חיתום ויוניקורן.

מניבים דיווחה לאחרונה על רכישת שלושה נכסים, באור יהודה, בעכו ובקיסריה, וכן חלק במגרש המיועד לייזום פרויקט תעסוקה ומסחר בסמוך לתחנת רכבת פרדס חנה-קיסריה, בתמורה כוללת של כ-181 מיליון שקל (לא כולל הוצאות עסקה שעיקרן מס רכישה). בנוסף, דיווחה מניבים כי היא מנהלת מו"מ לרכישת מבנה מסחר ומשרדים במרכז הארץ בתמורה לסך של כ-180 מיליון שקל. סך שווי הנדל"ן המניב שבבעלותה, כולל הנכסים החדשים שנרכשו לאחרונה, מסתכם בלמעלה מ-2.05 מיליארד שקל.

מהנהלת מניבים נמסר: "החברה מודה לציבור המשקיעים על הבעת האמון ועל ההיענות להצעה, וכן למפיצים שפעלו במסירות בהנפקה. כספי הגיוס ישמשו לפעילותה השוטפת של החברה לרבות הזדמנויות עסקיות ככל שיהיו וכן לצורך פירעון התחייבויותיה".

לגרף מניבים ריט לחצו כאן

100 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 56.45 מיליון במניבים ריט
קרנות נאמנות שמחזיקות את מניבים ריט. לרשימה המלאה