גלאסבוקס מדווחת כי חצתה את ה-44 מיליון דולר בהכנסות השנתיות

ומציגה האצה בצמיחה במהלך הרבעון הרביעי של 2021

 

 
רון מורגנשטרן, קרדיט: Glassboxרון מורגנשטרן, קרדיט: Glassbox
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
12/01/2022

גלאסבוקס (TASE: GLBX), ספקית מובילה של שירותים מבוססי תוכנה (SaaS) למטרת אנליזה של נתוני גלישה בערוצים דיגיטליים, מעדכנת על המשך צמיחה ביתרת ההכנסות השנתיות החוזרות (ARR, Annual Recurring Revenues) לסוף הרבעון הרביעי לשנת 2021 וחצתה את ה-44 מיליון דולר לעומת 40 מיליון דולר נכון לסוף הרבעון הקודם. צמיחה המשקפת גידול אורגני של 34% לעומת יתרת ה-ARR של החברה לסוף הרבעון הרביעי לשנת 2020, והמשך צמיחה משמעותי בכל שלושת הרבעונים מאז הנפקתה ביוני 2021. 

״אני גאה מאוד במומנטום המתמשך שאנחנו חווים בגלאסבוקס וסיום השנה הנהדר שלנו״, אומר ירון מורגנשטרן מנכ״ל החברה. ״צירפנו במהלך השנה עשרות תאגידים וחברות בסדר גודל בינוני כלקוחות שלנו, כולל חלק מהמותגים הגדולים בעולם וכן בכל הגיאוגרפיות העיקריות, ובסיס הלקוחות המתרחב שלנו ממשיך לצמוח אתנו . הצמיחה הרבעונית הדו ספרתית שלנו באחוזים בהכנסות שנתיות חוזרות ( ARR), מעידה על הוצאה לפועל של אסטרטגית החברה  והמשך האצת הפעילות לאחר ההנפקה״. 

במהלך הרבעון הרביעי, גלאסבוקס שחררה יכולות חדשות בתחום ניתוח המשתמשים אשר ממשיכות להרחיב את היצע הפתרונות של החברה למחלקות ולפונקציות נוספות בארגון, יכולות אשר מעצימות את גלאסבוקס במישור הטכנולוגי אל מול בסיס הלקוחות שלה. בדיווח החורף באתר השוואת מוצרי התוכנה הפופולרי G2 גלאסבוקס שוב נבחרה כטובה ביותר בקטגוריית שוק החוויות הדיגיטליות, עם הובלה בשש תתי-קטגוריות שונות, כולל קטגוריית המובייל.  

הוכחה לצמיחה המשמעותית בגלאסבוקס ניתן למצוא בנתוני הרבעון האחרון. החברה מדווחת על עלייה של 130% בתוספת נטו ל-ARR במהלך השנה לעומת התוספת נטו ל-ARR בתקופה המקבילה אשתקד על בסיס פרו פורמה, כולל הוספה של למעלה מ-70 לקוחות חדשים, מה שממצב אותה כאחת החברות הצומחות בעולם בתחום חוויית המשתמש בנכסים דיגיטליים. ״אנחנו משקיעים בצמיחה ולא מפסיקים לבחון רכישות, שיתופי פעולה חדשים והתרחבות לשווקים נוספים כדי לעמוד ביעדים שלנו״, הוסיף מורגנשטרן. ״יתרה מכך, הלקוחות ממשיכים לראות ערך מוחשי בפתרונות שאנחנו מציעים. אנחנו נרגשים לקחת חלק כל כך משמעותי במהפכה הדיגיטלית וממשיכים להיות מחויבים לחדשנות ויצירת ערך עבור הלקוחות שלנו״.

לגרף גלאסבוקס לחצו כאן

49 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 27.46 מיליון בגלאסבוקס
קרנות נאמנות שמחזיקות את גלאסבוקס. לרשימה המלאה