גרופ 107 צרפה את Pre-pay לרשימת לקוחותיה

חברה בת, הפועלת תחת המותג ISRAEL IT, התקשרה בהסכמי מתן שירותים של אנשי מקצוע טכנולוגיים עם שני לקוחות חדשים בהיקף מוערך של כ-7.2 מיליון ש"ח בשנה

 

 
אדי כץ מנכל גרופ 107, צילום: גיא ירוסלבסקי WBאדי כץ מנכל גרופ 107, צילום: גיא ירוסלבסקי WB
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/01/2022

הלקוחות שהצטרפו הם Pre-pay שבבעלות וואליו קפיטל, שבשליטת רני צים וחברת איקומרס מאנגליה המשווקת מוצרי בריאות.

גרופ 107, שנוסדה על ידי היזמים אדי כץ וגיא עמר, העוסקת בפיתוח, שיווק והפצה של מערכת ממוחשבת בתחום מסחר וביצוע השקעות בניירות ערך ובמתן שירותי גיוס וניהול צוותים בתחום הפיתוח והמדיה, ממשיכה להרחיב את פעילותה. ISRAEL IT שנמצאת במגמת צמיחה, התקשרה השבוע עם עוד שני לקוחות חדשים בהסכמי מתן שירותים של אנשי מקצוע טכנולוגיים בתחומי הפיתוח והמדיה. התקשרויות אלה שהיקפן הכולל עתיד להסתכם בכ-7.2 מיליון ש"ח בשנה, עשויות להוסיף כ-35-45 קונטרקטורים למצבת כוח האדם של הקבוצה.

הלקוחות שהצטרפו כעת הם Pre-pay המתמחה במערכות טכנולוגיות לניהול ותפעול ארנקים דיגיטליים וכרטיסי חיוב נטענים, שבבעלות וואליו קפיטל, בשליטת רני צים וחברת איקומרס אנגלית העוסקת בשיווק מוצרי בריאות. 

ISRAEL IT הוקמה בשנת 2019 לאור ההבנה כי יש דרישה בשוק המקומי והגלובלי לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. החברה מספקת שירותי איתור, גיוס, הכשרה וניהול של השמת עובדים בתחום הפיתוח והמדיה. בין לקוחותיה הרבים ניתן למצוא חברות בינלאומיות ומקומיות גדולות, גופים פיננסיים וסטרטאפים בכל שלביהם.

תחום ההיי טק נמצא בנקודת רתיחה והחברות הגדולות זקוקות לאלפי עובדים, התחרות ביניהן גוברת והשכר בהתאם. ISRAEL IT מתמחה במתן שירותי מיקור חוץ לאותן חברות הזקוקות לצוותי פיתוח ו/או מדיה בכלל ובספקטרום הטכנולוגי - החל ממפתחי ווב, מתכנתים ואנשי תוכנה, אנשי דאטה ואנשי מקצוע בתחום הדיגיטל בפרט. נכון ליום 30.9.2021 תחת הקבוצה פעלו 285 קונטרקטורים ממשרדיה בתל אביב ובאוקראינה ולהערכת הנהלת החברה, עד לתום שנת 2022, מספרם יצמח לכ-450-500. 

אדי כץ, מנכ"ל החברה, מסר: "אנו שמחים ש-Prepay וחברת איקומרס אנגלית בתחום מוצרי הבריאות בחרו ב- ISRAEL ITכשותפה עסקית אשר תספק להן פתרונות כח אדם בתחום הפיתוח והמדיה. התקשרויות אלה מבססות ומחזקות את הקבוצה וממצבות אותנו היטב להמשך הצמיחה. חברות טכנולוגיה רבות מתמודדות עם האתגר הגדול של מחסור בעובדים ול-ISRAEL IT יש את היכולות להתאמה מיטבית של צוותים מיומנים, אמינים ועתירי ניסיון."

גרופ 107 השלימה בספטמבר 2021 הנפקת מניות ראשונה לציבור בבורסה בתל אביב (IPO). החברה גייסה כ-18 מיליון ש"ח בהצעה לא אחידה למשקיעים מוסדיים, לפי שווי חברה של כ-67 מיליון שקל לאחר הכסף. כיום החברה נסחרת לפי שווי של כ-96.7 מיליון ש"ח.

אנשי שוק הון וטכנולוגיה ותיקים ומוערכים מנהלים את החברה - דני כהן, ראש החטיבה הבנקאית בבנק לאומי ומנכ"ל לאומי קארד לשעבר מכהן כיו"ר הקבוצה. בוועדה המייעצת ((Advisory Board של הקבוצה מכהנת תמר יסעור, יו"ר ישראכרט ומייבר דורסט שמכהנת כדירקטורית ועד לאחרונה כיהנה כמנהלת בכירה בחברת סיסקו העולמית. לאחרונה, הודיעה החברה על הצטרפותו של פרופ' יוג'ין קנדל לוועדה המייעצת של חברת לבנט. קנדל כיהן כראש המועצה הלאומית לכלכלה וכיועץ הכלכלי לראש הממשלה.

בנוסף, הקבוצה עוסקת בפיתוח של מוצרים טכנולוגיים בתחום הפינטק. חברת לבנט (LEVENT), שבבעלותה המלאה של גרופ 107, פועלת בתחום הצומח של מסחר בשוק ההון על ידי סוחרים פרטיים בשווקים המובילים בעולם. החברה מציעה טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת לבנקים, חברות השקעות וסוחרים להציע פלטפורמת מסחר נגישה ומותאמת אישית. לבנט פיתחה גם את האפליקציה החינמית "בורסה לייב" על סמך הסכם הפצת מידע בינה לבין הבורסה לניירות ערך בתל אביב, המציעה התראות בזמן אמת על מסחר במניות. 

לגרף גרופ 107 לחצו כאן

2 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 78.41 אלפי בגרופ 107
קרנות נאמנות שמחזיקות את גרופ 107.

שם קרן

אחוז מהקרן

בשקלים

כמות ניירות

דולפין מניות 

0.15%

27234.83

4690

אימפקט מניות 

0.09%

51171.28

8812