גלילאו טק הציבורית מתמזגת עם דור טכנולוגיות ו- CyberIL

תמורת הקצאה של כ-20% מגלילאו טק ותשלום של 5 מיליון ₪ והופכת לחברת פיתוח, אינטגרטור וסייבר עם לקוחות Tier-1

 

 
שלומי טופז, קרדיט: ניר קידרשלומי טופז, קרדיט: ניר קידר
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
17/01/2022

האסטרטגיה המשותפת תהווה שילוב ייחודי של חברת אינטגרציה הפועלת ברמות מורכבות גבוהות, עם בית תוכנה עם מוצרים ויכולות פיתוח מהירות וכן חברת סייבר.

לדור ול-CyberIL היו בשנת 2020 מכירות מצרפיות של 41 מיליון ₪ ורווח תפעולי בשיעור של למעלה מ-10% ובין לקוחותיהן נמנים צה"ל, משרד הביטחון, המשרד לביטחון פנים, משטרת ישראל, משרד הבריאות, משרד הפנים, משרד התקשורת, רשות שדות התעופה, רכבת ישראל, נתיבי איילון, רפא"ל, מכבי שירותי בריאות, חברת החשמל, עיריית ירושלים ועוד

חברת גלילאו טק, המפתחת וממסחרת פתרונות IoT לניהול ערים חכמות ופתרונות בתחום הפינטק, מודיעה היום כי חתמה על הסכם מיזוג מפורט עם החברות דור טכנולוגיות, המתמחה בתכנון, ניהול ואינטגרציה של פרויקטים טכנולוגיים מורכבים רב תחומיים, מרובי משתמשים ומערכות וכן עם חברת CyberIL, המספקת פתרונות טכנולוגיים מובילים ומקיפים לצרכים המתגברים של חברות וארגונים השואפים לשפר את רמת אבטחת המידע. 

עסקת המיזוג כוללת הקצאה של 20% מגלילאו טק לאורן בחרי, בעל השליטה בחברות דור ו-CyberIL וכן תשלום מדורג בסך כ-5 מיליון שקל. העסקה, הכוללת הקצאה נוספת בכפוף לשווי עתידי, מגלמת שווי של כ-40 מיליון ₪. עוד במסגרת המיזוג ימונה אורן בחרי, לתפקיד יו"ר הדירקטוריון של החברה ויוביל את פיתוח האסטרטגיה העסקית וקידום מיזמים ושותפויות בחברה לצד המנכ"ל שלומי טופז המחזיק ערב העסקה בכ-27%  בגלילאוטק. 

חברות דור טכנולוגיות ו-CybeIL, בבעלות אורן בחרי, מתמחות בניתוח מערכות, ניהול ותכנון פרויקטים, אינטגרציה ופריסה של מערכות טכנולוגיות רב תחומיות, ומובילות כיום כמה מהפרויקטים המשמעותיים והמורכבים ביותר בתחום הביטחוני, הצבאי, הממשלתי והעסקי בישראל וכן מספקות פתרונות טכנולוגיים מובילים ומקיפים בתחומי הסייבר ואבטחת המידע במטרה לשפר את רמת אבטחת המידע בארגונים. החברות משמשות כאינטגרטור המוביל בישראל של חברת פורסקאוט העולמית לפתרונות הגנה למערכות  IOT/OT/IT. נכון לשנת 2020 לחברות הכנסות מצרפיות בהיקף של כ-41 מיליון ₪ ורווח תפעולי של למעלה מ-10%. בנוסף, החברות מעסיקות כ-120 עובדים, לרבות מהנדסים, מנתחי מערכות, מומחי סייבר, מומחים טכנולוגיים ואנשי מקצוע בכירים מאוד, חלקם בעלי סיווג בטחוני מיוחד.

שלומי טופז, מנכ"ל גלילאו טק מסר "נממש כעת אסטרטגיה להרחבת הפורטפוליו הטכנולוגי לתחומי האינטגרציה המורכבת והסייבר. גלילאו תהפוך לחברה מובילה בעלת  ניסיון נרחב במימוש פרויקטים טכנולוגיים יוקרתיים בשוק הביטחוני, הממשלתי, הפרטי והמוניציפלי בין היתר עם חברות ענק במשק הישראלי וכמובן במרחב הגלובלי. בכוונתנו לממש סינרגיה ומכירות צולבות בין הטכנולוגיות והמוצרים של גלילאו טק, דור ו-CyberIL. בהסתכלות קדימה, אנו פועלים לצמיחה אורגנית ונמשיך לבחון גם צמיחה באמצעות רכישות ומיזוגים נוספים כבר בעתיד הקרוב".

אורן בחרי, בעל השליטה בדור ו-CyberIL, אשר ימונה ליו"ר גלילאו טק: "המיזוג יצר חברה חזקה ומובילה המכוונת לצמיחה מהירה ויעד מכירות משמעותיים, הן בשוק המקומי והן בשווקים הגלובליים. נמקד את הפעילות בלקוחות קיימים וחדשים, לרבות יציאה לחו"ל עם הטכנולוגיות המשותפות."

האסטרטגיה המשותפת של החברות תהווה שילוב ייחודי של חברת אינטגרציה הפועלת ברמות מורכבות גבוהות, עם בית תוכנה עם מוצרים ויכולות פיתוח מהירות וכן חברת סייבר. בכוונת החברות למסחר את כלל המוצרים בקרב כלל הלקוחות המשותפים -  חברות מובילות במשק הישראלי (A-List) ויצירת סינרגיה, מכירות צולבות ותשתית ליצירת תזרים מזומנים גם מחו"ל.

בין לקוחות התאגידים המתמזגים ניתן למצוא ארגונים ביטחוניים, ממשלתיים, חברות הייטק וארגונים גדולים ומובילים במשק. כגון: צה"ל, משרד הביטחון, המשרד לביטחון פנים, משטרת ישראל, משרד הבריאות, משרד הפנים, משרד התקשורת, רשות שדות התעופה, רכבת ישראל, נתיבי איילון, חברת החשמל, עיריית ירושלים, חריש, מכבי שירותי בריאות, בי"ח איכילוב, מכבידנט, שטראוס, נטלי, אוניברסיטת ת"א, מגדל חברה לביטוח, אלתא, אלביט, רפא"ל, המכון הביולוגי, בתי הדין הרבניים, מארוול, אשרא, כנסת ישראל, רשות הנמלים ועוד.

לגרף גלילאו טק לחצו כאן

2 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 38.71 אלפי בגלילאו טק
קרנות נאמנות שמחזיקות את גלילאו טק.

שם קרן

אחוז מהקרן

בשקלים

כמות ניירות

MTF מחקה ת"א צמיחה 

0.12%

36749.9

16055

הראל מחקה ת"א All-Share

0.02%

1957.1

855