התחדשות עירונית ברמת גן: בניין חדש בן 9 קומות מוקם ברחוב הגת

"נווה-בגדדי חברה לבנייה" חתמה על חוזה לבניית בניין מגורים בן 9 קומות ברחוב הגת 11, רמת גן. הדיירים יזכו (בין היתר) בשירות לקוחות צמוד מטעם החברה שייתן מענה לכל תקלת בנייה, חשמל או צנרת. הבניין יכלול 27 יח"ד בנות 2,3,4 חדרים ועוד פנטהאוז. מחירי הדירות החל מ-2,950,000 ₪

 

 

 
הגת 11 רמת גן, צילום: נווה בגדדי חברה לבניההגת 11 רמת גן, צילום: נווה בגדדי חברה לבניה
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
21/03/2022

נווה-בגדדי חברה לבנייה, המתמחה בבנייה למגורים ובפרויקטי התחדשות עירונית, חתמה על חוזה נוסף עם אוחנה גרופ מקבוצת איסתא נכסים, במסגרתו החברה הרסה בניין מגורים קיים והיא בונה כעת בניין חדש ובו 9 קומות עם 27 יח"ד בנות 2,3,4 חדרים, כולל פנטהאוז, לובי מרשים עם מעלית, ועוד 2 קומות תת קרקעיות למחסנים וחניה. החברה כבר הרסה את המבנה הקיים והחלה בבניית המבנה החדש - ברחוב הגת 11, בין הרחובות קריניצי ובן גוריון במרכז העיר רמת גן.

בניין המגורים החדש, יכלול כאמור 9 קומות מעל הקרקע בתכנון מודרני ובסטנדרט יוקרה כולל מגוון עיצובים לדירות בנות 2,3,4 חדרים. בבניין דירת גג עם מרפסת גג מרווחת, ועוד שתי קומות תת קרקעיות לחנייה ומחסנים. כמו כן הפרויקט יכלול לובי מפואר עם מעלית וחנייה לכל דירה. יזם הפרויקט - אוחנה גרופ, אדריכל הפרויקט הוא שימי יעקובוביץ וקונסטרוקטור הפרויקט הוא ערן שילר.

המהנדס ניר נווה, מנכ"ל "נווה בגדדי חברה לבנייה", אומר: "בפרויקט זה נווה בגדדי בונה בניין חדש בסטנדרט בנייה גבוה, מודרני ובבנייה ירוקה. כנהוג בחברתנו נעניק לכל הדיירים שירות לקוחות צמוד לכל תקופת הבנייה ושנת הבדק, ונעשה מאמץ גם בפרוייקט זה, כמו ברבים אחרים שלנו, לסיים את כלל העבודות בלו"ז המתוכנן ללא חריגות, כך שכל הדיירים יוכלו ליהנות מדירותיהם בהקדם האפשרי ותושבי הרחוב יהנו במהרה משדרוג הנראות והרחוב".

x