סלע נדל"ן רוכשת נכס במושבה הגרמנית בחיפה בתמורה ל-76 מיליון שקל

הנכס המניב מאופיין בשימושים מעורבים ומיועד למסחר, משרדים ומלונאות

 

 

 
גדי אליקם, מנכ״ל סלע נדלן, צילום: אבישי פינקלשטיןגדי אליקם, מנכ״ל סלע נדלן, צילום: אבישי פינקלשטין
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
11/05/2022

הנכס נמצא באזור המאופיין בפיתוח נרחב לבילוי, תיירות ומלונאות ולמרגלות גן הבהאיים.

התשואה לעסקה עומדת על כ- 7.27%.

התשואה להון העצמי תעמוד על כ- 14.36%.

שווי נכסי החברה מסתכם בכ- 4.5 מיליארד שקל ונכסיה נהנים משיעור תפוסה גבוה.

גדי אליקם, מנכ"ל סלע קפיטל נדל"ן: "אנו שמחים לעדכן על רכישת נכס נדל"ן נוסף לפורטפוליו. נכס מניב באזור הטוב ביותר בחיפה, בסמוך למרגלות גן הבהאיים ומאופיין בשימושים מעורבים ובפיתוח נרחב לבילוי, תיירות ומלונאות. רכישה זו מצטרפת לזכייתנו במכרז לרכישת בניין הנהלת בנק לאומי בת"א, בניין אייקוני, היסטורי, עם פוטנציאל גדול, בלב הביקוש של הסיטי בת"א בהיקף של כ- 623 מיליון שקל, ולרכישת קומות נוספות במגדל פלטינום בהיקף של כ- 115 מיליון שקל, עליהן דיווחנו במהלך החודש הקודם. 

קרן ריט סלע נדל"ן בניהולם של היו"ר שמואל סלבין והמנכ"ל גדי אליקם, רוכשת נכס מניב בשימושים מעורבים של מרכז מסחרי, משרדים, מלון וחניות, בתמורה של כ- 76 מיליון שקל. 

הנכס ממוקם, באזור המאופיין בפיתוח נרחב לבילוי, תיירות ומלונאות, במושבה הגרמנית בחיפה, ולמרגלות גן הבהאיים, כ- 200 מטר מנמל חיפה - בסמוך לקמפוס הנמל הכולל מכללות, סדנאות, גלריות, מעונות סטודנטים ומשרדי ממשלה. 

הנכס בנוי על קרקע בשטח של 5,363 מ"ר, עליו בנוי מבנה של 36,067 מ"ר. סלע רוכשת  שטח של 10,525 מ"ר הכולל מרכז מסחרי בהיקף של 4,510 מ"ר, משרדים בהיקף של 2,397 מ"ר, מלון הכולל 88 חדרי אירוח וכן חניון מסחרי המכיל- 315 חניות.

הנכס מושכר בשיעור תפוסה של כ- 95% למספר שוכרים, המלון מושכר, לחברת הניהול גולדן קראון לניהול המלון, בהסכם ארוך טווח (יתרת ההסכם הינה ל- 5 שנים), ושאר הנכס מושכר לשוכרים מתחומי הפארמה, מזון, עו"ד הלבשה וצעצועים וכד', לתקופות שכירות של כשנה עד חמש שנים עם אופציות להארכה של שנתיים עד שלוש שנים, עם הכנסה שנתית צפויה מדמי שכירות של כ- 5.53 מיליון שקל.

הרכישה תמומן באמצעות מזומנים שבקופת החברה ו/או מניצול קווי אשראי קיימים.

שיעור התשואה ברכישה עומד על כ- 7.27% ושיעור התשואה על ההון עומד על כ- 14.36%.

לגרף סלע נדלן לחצו כאן

266 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 328.24 מיליון בסלע נדלן
קרנות נאמנות שמחזיקות את סלע נדלן. לרשימה המלאה