שי וינברג, משנה למנכל מליסרון: "שמחים על הצטרפות ROOMS מקבוצת פתאל לעופר רעננה"

ROOMS תשכיר ממליסרון כ- 1,350 מ"ר במתחם עופר רעננה

 

 

 
עופר רעננה, קרדיט: יואב פלדעופר רעננה, קרדיט: יואב פלד
 

עומר רגב
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
22/05/2022

ROOMS תשכור קומת משרדים במגדל לתקופת שכירות של כ-10 שנים עם אופציה להארכה ל-10 שנים נוספות

חברת מליסרון חתמה עם ROOMS, מקבוצת פתאל, על הסכם שכירות חדש במגדל 'בית המילניום' ברעננה. החברה תשכיר לחברת חללי העבודה המשותפים ROOMS קומת משרדים שלמה, בשטח כולל של כ-1,350 מ"ר. הסכם השכירות שנחתם הינו לתקופה של כ-10 שנים, עם שתי תקופות אופציה להארכה בנות 5 שנים כל אחת. סך תשלומי דמי השכירות והניהול לתקופת השכירות הראשונה יסתכם בסך של כ-14.5 מיליון שקל. החברה צפויה לפתוח את מתחם חללי העבודה במבנה במהלך חודש יולי 2022.

המתחם אשר יוקם בקומה העשירית של המגדל יציע עמדות עבודה לכ-200 עובדים ויכלול מבחר של משרדים וסוויטות פרטיות לחברות, עמדות עבודה חמות מלובי המתחם, מגוון סוגים של חדרי ישיבות, תאי טלפון לשיחות פרטיות ופגישות זום, חלל לובי ציבורי מרווח מטבח מאובזר הכולל כיבוד, אירועי תוכן, מפגשי נטוורקינג ועוד.

מגדל עופר רעננה שוכן במיקום מרכזי בסמוך לכביש 4, בצומת הרחובות ויצמן ותדהר ברעננה. המגדל מכיל 12 קומות משרדים וכן שטחי פנאי באגף נפרד המושכרים למועדון הכושר הולמס פלייס, שטחי מלונאות באגף נפרד המושכרים לרשת פרימה ושטחי אולמות לתצוגת רכבים במפלס הרחוב בהיקף כולל של כ-31,000 מ"ר. 

ROOMS הינה רשת מתחמי עבודה משותפים מקבוצת פתאל, המשלבת עבודה ואירוח בקונספט ייחודי עם חוויית אירוח מלונאי בתחום חללי העבודה. פעילות זו הושקה בישראל על ידי קבוצת פתאל באמצע 2019.  לרשת ROOMS מתחמים בתל אביב, רעננה, בני ברק ומודיעין, ומתחמים נוספים העתידים להיפתח בקרוב ברמת גן ופתח תקווה. 
 
לדברי שי וינברג, משנה למנכל מליסרון ומנכ״ל פעילות ייזום נדל״ן ומשרדים: "אנו שמחים על הצטרפות ROOMS מקבוצת פתאל לקהל לקוחותינו בכלל ולשוכרים של מליסרון בפרויקט עופר רעננה בפרט.  ROOMS מציעה חוויה ייחודית של מלונאות בחללי עבודה, ושילובה במתחם שלנו יאפשר גיוון נרחב בשימושי הנכס. המתחם החדש יתרום גם לשוכרי הקבע במתחם במתן אפשרויות התפתחות והתרחבות על ידי כך שיוכלו להרחיב את משרדיהם לתקופות גמישות עד להתפנות שטחים קבועים במגדל. בנוסף תינתן הזדמנות לשוכרי המשרדים הזמניים בחללים המשותפים להכיר את יתרונות המתחם ואולי לבחור למקם את משרדיהם במגדל באופן קבוע. אנו צופים כי כניסת ROOMS למתחם תביא בשורה חדשה ורלוונטית לאזור והיא מצביעה על המשך מגמה של יציבות בשוק השכירות של המשרדים."

לדברי נדב פתאל, מנכ"ל ROOMS: "אנו גאים על שיתוף הפעולה עם חברת מליסרון בהקמת מתחם ROOMS בפרויקט עופר רעננה ונרגשים להביא את הקונספט, האיכות והידע בחוויית האירוח לתחום המשרדים גם בבניין משרדים זה. המתחם החדש יהיה מתחם העבודה השני שלנו בעיר רעננה ויציע פתרון נוסף של משרדים ועמדות עבודה המתאימים לחברות המחפשות מקום עבודה איכותי, חווייתי ובהסכם שכירות גמיש ללא התחייבות ארוכה."

לגרף מליסרון לחצו כאן

291 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 381.16 מיליון במליסרון
קרנות נאמנות שמחזיקות את מליסרון. לרשימה המלאה