טקס הנחת אבן פינה נערך היום לפרויקט פועלים CENTER

בכירי בנק הפועלים, בכירי חברת ויתניה והיזם גיל אגמון השתתפו הבוקר בטקס הנחת אבן פינה לפרויקט פועלים CENTER – מבנה ההנהלה הראשית החדש של הבנק

 

 

 
קרדיט: אביב גוטליבקרדיט: אביב גוטליב
 

אדם כהן
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
24/05/2022

יו"ר בנק הפועלים, מר ראובן קרופיק, מנכ"ל הבנק, מר דב קוטלר ובכירי הבנק, מנכ"ל חברת ויתניה, מר עופר זיו, והיזם גיל אגמון השתתפו הבוקר בטקס הנחת אבן פינה לפרויקט פועלים CENTER – מבנה ההנהלה הראשית החדש של הבנק. 

הפרויקט ירכז את עשרת מבני ההנהלה הראשית של הבנק, לרבות חברות בנות בקבוצת הבנק וקמפוס הלמידה שלו למבנה אחד, הממוקם בסמוך למחלף לה-גווארדיה, בקרבת צירי תחבורה מרכזיים ותחנות קיימות ועתידיות של רכבת קלה וכבדה. 

המבנה יכלול 40 קומות ויוקם ע"י חברת ויתניה בכתובת החרש 18 בסמוך למחלף לה-גווארדיה בתל-אביב, עם שטחי משרדים בהיקף של כ-60,000 מטר עם אפשרות להרחבה ושטחי שירות, טכני ואחרים נוספים וכן חניות במבנה. המבנה יותאם לתקן ייחודי לבנייה ירוקה, תוך שימת דגש לחיסכון באנרגיה ובמים והוא צפוי לכלול בתוכו גם מרכז הסעדה לעובדים, קמפוס למידה חדשני ועוד. המועד המתוכנן למעבר הינו לקראת סוף שנת 2025.


דב קוטלר, צילום: גדי דגון

מנכ"ל בנק הפועלים, דב קוטלר, אמר במהלך הטקס כי: "פרויקט פועלים CENTER שגובש בשנת המאה לבנק יקבע גם את פני הבנק למאה השנים הבאות. הפרויקט מהווה הזדמנות לבצע שינוי בתרבות הארגונית, בממשקי העבודה ובשיפור היעילות שלנו. המהלך יאפשר התייעלות וחיסכון משמעותי עתידי בהוצאות התפעול הלוגיסטיות של הבנק והוא יוצא לפועל במסגרת תהליכי התאמת הבנק לסביבת הבנקאות החדשה. אני מבקש להודות לכל הגורמים המעורבים בתהליך על העשייה החשובה".