קיסייט הוכרה ברשימת פורצן 100 החברות הטובות ביותר לעבוד בהן

המדד נקבע בשיתוף בין Fortune וחברת הייעוץ Great Place to Work, חברת ייעוץ המתמחה בתרבות מקום העבודה

 

 

 
עובדים ועובדות בסניף הישראלי קיסייט, קרדיט: יח״צעובדים ועובדות בסניף הישראלי קיסייט, קרדיט: יח״צ
 

עידו אסיאג
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
25/05/2022

חברת קיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies, NYSE:KEYS), ספקית עולמית של פתרונות לעולמות האלקטרוניקה לתחומי תכנון, בדיקות, ולידציה ומדידות, הוכרזה כאחת החברות במדד Fortune 100 של "החברות הטובות ביותר לעבוד בהן" לשנת 2022 (Fortune's 100 Best Companies to Work For in 2022), אליו היא נכנסה היישר למקום ה-46.

המדד נקבע בשיתוף בין Fortune וחברת הייעוץ Great Place to Work, חברת ייעוץ המתמחה בתרבות מקום העבודה. החברות המשתתפות במדד נמדדות באופן בו הן מייצרות חוויית עובד משמעותית ואחידה ללא הבדל של גזע, מין, גיל או מוגבלות. 

המדידה התבצעה על בסיס סקר אנונימי שהתבצע בקרב 870 אלף עובדים, ומידע מחברות המייצגות למעלה מ-6.1 מיליון מועסקים נכון לשנת 2022, והוא כולל מענה כמותי ומילולי הדן בתרבות הארגונית. מהתשובות המתקבלות נגזרת מידת חוויית העובדים בארגון, מידת האמון בעובדים, הכבוד לו הם זוכים, הגינות, גאווה, אחווה ואמינות.

יש לציין כי בפברואר השנה הכריז המגזין פורבס על קיסייט כאחד המעסיקים המצטיינים במגזר ארגוני ה-Mid Size. בנוסף, החברה זכתה בתארים של מעסיק מצטיין באירופה ובאסיה. בשנה שעברה קיסייט הוכרה כאחד ממקומות העבודה המעודדים חדשנות.

רון נרססיאן, יו"ר ומנכ"ל קיסייט, ציין כי: "זהו אות של כבוד וגאווה עבורי שקיסייט הצליחה לקבל הכרה במסגרת רשימת החברות הטובות ביותר לעבוד בהן. התרבות של קיסייט הינה בעלת DNA מיוחד של שיתוף, קולבורציה, ביצועיות, תשוקה וחדשנות. ערכים אלו יניעו אותנו קדימה לטובת לקוחותינו וטובת החברה. אנו פועלים כדי להפוך את קיסייט לחברה שבעתיד יהיה אפילו טוב יותר לעבוד בה".

מייקל בוש, מנכ"ל חברת המחקר Great Place to Work, השותפה למדד ולמחקר, ציין כי: "בעוד עובדים מתמודדים עם תופעת 'ההתפטרות ההמונית', שחיקה ותופעות נוספות שנוצרו במהלך התפשטות הקורונה – הרי שהחברות יוצאות הדופן מציעות חוויות מעצימות במקום העבודה כמו בתקופת הקדם-קורונה. הן הוכיחו שהן מחויבות לעשות את מקום העבודה הוגן, בטוח ופרודוקטיבי, והמחויבות שלהן היא לדאוג לעובדיהן בצורה אמיתית באמצעות אמון, מטרה וגמישות".