שיתוף פעולה בין מטאור מבית מנורה לארגון "ביזקו"

שיתוף פעולה חדש נחנך בין "מטאור", בית סוכן מבית מנורה מבטחים, לבין ארגון "ביזקו" במטרה להנגיש את עולמות הביטוח לגופים העסקיים הפועלים בשיתוף פעולה עם ביזקו, ולאפשר שירות יעיל, מיטבי אמין ומותאם אישית לכל אחד משותפיה העסקיים של ביזקו

 

 

 
Image by PixabayImage by Pixabay
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
15/06/2022

ביזקו הוא ארגון חדשני רב-מערכתי, נוסד ופועל במטרה לחבר בעלי עסקים קטנים, ארגונים ורשויות באופן מטפח ומעודד צמיחה של אקו-סיסטם חברתי-כלכלי, מזין ומפרה, על ידי קידום פרויקטים ומודלים משותפים במשק ישראלי, לשם יצירה וצמיחה משותפת.  המודל הוא שילוב של פלטפורמות חדשניות שמייצרות ומקדמות חיבורים והזדמנויות עסקיות, ומושתת על בעלי מקצוע עצמאיים מומחים, שמנהלים את הזרועות השונות בארגון.

שיתוף הפעולה עם מטאור והבחירה בו כגוף הביטוחי, הפנסיוני והפיננסי עבור הארגונים הקשורים עם ביזקו, הוא תולדה של שיתופי פעולה נקודתיים במהלך החודשים האחרונים, עם ריג'ס - מתחמי חללי עבודה משותפים ברחבי הארץ, והתבררו כהצלחה גדולה.

בית הסוכן מטאור הוקם בשנת 2020, ונחשב לבית הסוכן הצומח ביותר בשנת 2021. מטאור חרט על דגלו ערכי מותג, שמקדשים את ההגינות, המקצועיות והשקיפות מול קהל הלקוחות, הן עסקית והן אישית.

היום התקיים אירוע חניכת שיתוף הפעולה בין שתי החברות באירוע מרשים במלון כפר המכביה. באירוע התקיימו גם מפגשי שולחנות עגולים שמטרתם הייתה לקדם את שיתוף הפעולה בין העסקים היושבים בו.

בין הנואמים במושב הפתיחה:

עמוס רוקח משנה למנכל מנורה מבטחים ביטוח, בירך את הנוכחים והודה על היוזמה המבורכת של חיבור וקידום עסקים ועל החיבור המנצח בין מטאור לביזקו. רוקח ציין את חשיבות סוכני הביטוח אשר הוכיחו את חשיבותם האדירה בתקופת הקורונה.

אורון מכלוף מנכ"ל ובעלים מטאור:

"עבורי, להרחיב ולהפיץ את הטוב ושהכל אפשרי זו משימת חיי וכלל שאני מתעסק בה, במלוא תשומת הלב, כך ההשגחה העליונה מסייעת בידי. מטאור היא אגודה של עצמאים הנותנים מענה בתחום הביטוח הפנסיה והפיננסים, אנו במטאור נהנים מהגב של קבוצת מנורה מבטחים אבל פתוחים לעבודה עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות אחרי שנה וחצי  מאז הקמת החברה אני גאה לומר שאנו מונים כבר 50 מטאורים שפזורים ברחבי הארץ הערוכים לתת מענה מקצועי וזמין, לכל ארגון, מעסיק תא משפחתי וכמובן גם לקוח בודד. ומה חיבר ביננו לביזקו אתם שואלים? ערכים! ערכים כמו מקצוענות , יושרה ,התלהבות, יצירתיות הכל יחד הביאו אותנו ליצור את החיבור הכל כך ייחודי הזה לעשות טוב ולהנגיש את עצמנו לכל עסקי ה SMB יחד עם ביזקו, אנו פועלים לא רק במרחב בעסקי גם במרחב החברתי. כולי תקווה שועידה הזו תהיה ראשונה ולא אחרונה ויחד נייצר חיבורי אמת בין הגופים הגדולים לעסקים הקטנים בישראל ורווחתם.
 
ליאת זילברמן יו"ר ארגון ביזקו: "מאחר וביזקו הנו גוף פרטי עצמאי, הכח שלנו ביכולת לראות ממעוף הציפור את הצרכים והאתגרים ולתת פתרונות מהירים כאשר מגזרים שונים מעורבים בפיתוח והצלחה של שילוב הכוחות. בסוף, היכולת לתמרן בין כולם ולעשות את החשיבה הנכונה למענה הנכון עושה את ההבדל. המעורבות של כל הגופים חשובה כדי שנוכל להשפיע על המשק ולחזק את העסקים הקטנים בארץ. יחד אנחנו מכפילי כח בחזקת מיליון. הוועידה היום היא דוגמא מצויינת -אנחנו משיקים את שיתוף הפעולה עם מטאור מבית מנורה מבטחים, ובהשקה מנצלים את הידע והניסיון של הנוכחים כדי לחשוב וליצור יחד מסקנות וחיבורים חדשים לצמיחה והמשך, לזהות הזדמנויות, לאסוף את המגזרים הרלוונטיים, לתכנן לבנות ולתכלל את הפעילות ובסוף ליישם את התכניות בשטח לתוצאות והצלחה משותפת.
 
מרי קסלר לופו מנכ"לית ארגון ביזקו: "אין לתאר את ההתרגשות וההתרוממות שאני מרגישה במעמד הזה. אני רואה וחווה את החלום והעבודה בשנתיים האחרונות קמים לתחיה, והחזון מתפקד הלכה למעשה. מה שיצא מהוועידה הזו והתוצאות בזכות הישיבה המשותפת והשולחנות העגולים הם כמו אדוות ישפיעו עוד ועוד".

x