נתקעתם בלי מזומן במונית ? יש פתרון והוא קרוב

אלפי מוניות בישראל יכבדו תשלומים ללא צורך במזומן - תודות לשיתוף פעולה בין Visa ו- Nayax

 

 

 
יוסי אביטל, מנכ״ל נאייקס ריטייל, קרדיט: ניר סלקמןיוסי אביטל, מנכ״ל נאייקס ריטייל, קרדיט: ניר סלקמן
 

מורן שקד
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
28/06/2022

Visa וחברת הפינטק הישראלית Nayax (NAYAX: TASE) הודיעו על שתוף פעולה להטמעת טכנולוגיית תשלום חדשנית ללא מגע וללא צורך במזומן באמצעות כרטיס אשראי Visa, באלפי מוניות פרטיות ברחבי הארץ. 

שיתוף הפעולה בין Visa ל-Nayax נועד להקל על הנוסעים, בין אם הם ישראליים או תיירים, לשלם באמצעות כרטיס ללא מגע, ארנק אלקטרוני או שעון חכם, ובכך לייתר את הצורך במזומן או להוריד אפליקציה ספציפית כלשהי בעיקר כשמדובר במבקרים זרים.

היוזמה החדשה משקפת את מחויבותה הנוספת שלVisa לעסקים הקטנים והזעירים עם המעבר לדיגיטציה ועוזרת להם בקבלת אמצעי תשלום חדשניים, בעיקר בתום שנתיים בהם שוק בתי העסק בישראל ובעולם רשם עליה משמעותית של קבלת אמצעי תשלום ללא מגע בנקודות מכירה פיזיות.

במסגרת שיתוף הפעולה, המוניות מצוידות כעת בטרמינל של Nayax הדומה למכשיר טלפון חכם ומשמש כמסופון תשלום. הטכנולוגיה החדשנית מחברת את המסופון למד הקילומטראז' של המונית ומאפשרת לנוסע לתת טיפ לנהג, לדרג את רמת השרות במהלך הנסיעה ולקבל קבלה דיגיטלית ב- SMS. 

המהלך החדש מייצג גם לראשונה בישראל את המיתוג החושי של  Visa- ברגע שהתשלום מסתיים נשמע "ביפ" ייחודי רק למותג Visa שמאשר שאכן התשלום בוצע. בכל מונית המעניקה את השרות, תופיע מדבקת "ניתן לשלם בכרטיס אשראי Visa ".

סבי ווסילבה סגנית נשיא ומנכ"לית Visa ליוון, ישראל, קפריסין ומלטה אמרה: "אנו ב- Visa  מאמינים שכלכלות המתחשבות בכולם ובכל מקום, מקדמות את כולם. עם הפתרון עליו הוכרז היום, אנו גאים לפתוח מגזר חדש לגמרי שמכבד אמצעי תשלום מתקדמים בישראל ומקווים לראות את היוזמה הזו מתרחבת יותר, בעוד מוניות בארץ. המהלך גם תומך בבעלי המוניות עם המעבר העיסקי שלהם לדיגיטציה ומעניק חווית נסיעה חלקה יותר לנוסעים, להם מתאפשר כעת לשלם במהירות, באופן מאובטח ונוח. ברצוני להודות לשותפתנו העסקית Nayax וכן עמיתיי ב-Visa על העבודה להוצאת הפרוייקט אל הפועל".

יוסי אביטל, מנכ"ל חטיבת הקמעונאות בחברת Nayax אמר: " Nayaxנכנסת כעת לוורטיקל חדש ומביאה את המומחיות שלה לנהגי המוניות במטרה להציע את הפתרון המתקדם ביותר לצרכנים של תשלום ללא צורך במזומן. אנו ממשיכים לעזור ללקוחות לבצע את המהפך הנדרש עם המעבר לתשלום דיגיטלי כדי לעזור להם להצמיח את עסקיהם וליצור פעולות חלקות תוך מתן חוויה טובה יותר לנוסע. אנו שמחים לשתף פעולה עם Visa, במתן פתרון חכם וכלכלי לנהגי מוניות. הפתרון הטכנולוגי המתקדם שפותח על ידי Nayax מאפשר שיפור השירות לנוסעים עם מגוון אפשרויות תשלום מאובטחות ונוחות, ובמקביל, הטמעת מונים חכמים מאפשר לנהגי המוניות להציע עוד דרך לקבלת תשלום מהנוסעים, להגדיל מחזורים ולקבל מידע רלבנטי בצורה קלה ונוחה.